Honda CBR 600F (2003)

Vloženo 19.6.2009
Aktualizováno 16.8.2021

Jarní probuzení :-D

Vloženo: 24.03.2010, Uskutečněno: 22.03.2010, Zhlédnuto: 4x

no.. zkusila jsem cvaknout a ono to udělalo jen škyt škyt a prd prd No, tři dny jsem lítala jak střelená a všech se ptala co s tím, a samozřejmě se mi dostalo kvalitních názorů.. to je startér.. to máš rozbitý S vervou jsem se opět pustila do kuchání peklostroje, vyzbrojená golou a návodem k demontáži jsem se dostala až k oddělání chladiče, nicméně dál jsem se nedostala ulítaly mi všechny umělé nehty, byla jsem špinavá až za ušima no prostě nádhera Škoda že jsem to nezdokumentovala

Spásou mi nakonec byla náklaďáková baterka a zkorodovalý startovací kabely. Taťka mi ji nahodil, a už zase šlape tak jak má

• Kompletní kapptáž

Konečně jsem se dočkala a mohla připnout Aloze celý nový kabát! :-D vypadá skvěle, ještě lepší to bude s polepama, ale na ty si ještě chvilku počkáme. Nicméně, už můžu vyrazit na ITT :-)

Vloženo: 18.08.2010
    Uskutečněno: 18.08.2010
  • Proužky

Tak jsem tam namontovala reflexní proužky :-) Hned mi přibyli dva koně na každým kole :-DD

Vloženo: 12.08.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Giannelli

docela zklamala, italská roura.. čekala jsem trochu větší vodvaz.. ale zní to skoro stejně jako sériovka.. asi půjde na kuch ale musím poděkovat šikovným klukům, kteří mi zprostředkovali a vyrobili novej svod.. bylo t

Vloženo: 05.08.2010
    Uskutečněno: 05.08.2010