Yamaha RD 350 (1988)

Vlastník Mr. Freeze
Vloženo 26.3.2009
Aktualizováno 3.10.2012

Osazení destiček, nový špunty, kolo

Vloženo: 11.03.2010, Uskutečněno: 11.03.2010, Zhlédnuto: 19x

Tak jsem si dnes zase našel chvilku a něco udělal na RDčku Na 2 třmenech jsem roztahnu pístky a dal tam nové brzdové destičky. Bohužel jsem zapoměl očistit před zatlačením pístky, tak doufám že to bude chodit, když ne, čeká mě znovu rozebírání předních třmenů zadní třmen má zalomený odvzdušňovací šroub, čili to ještě budu nějak řešit... Expert předemnou sjel zadní destičky až na kov, čili mám dodrápaný kotouč (osoustružím), a perla na předních brzdách byla, že na levém třmenu vyměnil destičky, ale na pravém nechal ty staré to jsem teda ještě neviděl... Taky na každém straně byla jiná brzdová hadice - čuměl jsem na to jak PUK. Joooo, lidi jsou různí
Také po nedávném osazení šavlí jsem vyhrabal z mého Yamaha Boxu ( ) nové špunty na vršky tlumičů... Na nečisto jsem s kolem vyzkoušel jak chodí tlumiče (zatím bez vzduchu) a teda luxuuuuuus uplně nádhera... Zase přidávám nějaké fotky.
Taky jsem zjistil že nějakej expert hodil do nádrže matičku a uplně z toho šílím jak ji dostat ven To se nějak poddá Stále vydělávám na brzdové hadice, ale za chvílí to bude :) Tak zatí čuzz, snad brzo vyjedu.

• Konečně na dvou kolech!!

Dne 13.9.2012 jsem motorku dodělal do pracovní verze a jel na stk. Tam proběhlo vše v pořádku by na rozměr pneumatiky, ale to je maličkost. Hlavní je, že už vše funguje a motorka může jezdit po silnici. Ono po 4 letech v

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.10.2012
    Uskutečněno: 03.10.2012
  • Dopasované plasty

Na fotce je aktuální stav... Dopasované plasty, přezuté, vyvážené a na pevno nasazené kolo i s kotoučem, vyčištěná nádrž, natahaný hadičky atd...

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.08.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Jak jde čas...

Postupem času jsem zase něco udělal, mám nově obutá a vyvážená kola, obědnané panceřové brzdové hadice, přelisované silentbloky na držáky výfuků, sehnal jsem konečně podsedlové plasty v prvotřídním stavu i s vrakem druhé

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.07.2010