Yamaha RD 350 (1988)

Vlastník Mr. Freeze
Vloženo 26.3.2009
Aktualizováno 3.10.2012

Vloženo: 05.03.2010, Uskutečněno: 05.03.2010, Zhlédnuto: 7x

Můj lenivý kamarád se konečně od listopadu překonal a dodal mi i druhou kompletně zrepasovanou vidlici Dělali se gufera, o-kroužky, prachovky, olej a na pravé vidlici zlobivé horní futro. Tak došlo konečně na montáž. Začalo to vypadat i jako motorka Levá šavle chodí jak dobře namazanej pekáč, levá se trochu zadrhává ve vrchu, měnili jsme i futro, ale dělá to pořád, tak snad se to rozchodí. Nic jinýho s tím neuděláme. Celé to pár stovek stálo, připlatit si ještě 650kč moh sem mít futra v obou vidlicích nový, ale tak třeba příště Zatím není potřeba. Obě vidlě vyšli na materiálu : prachovky 1000kč, gufera cca 300, o-kroužky 100kč, olej 210kč. Takže asi 800kč/šavli. Nepočítám to záludné futro kolem 150kč. Celé to trvalo pár minut, nahačmat kluzák až nahoru, potom druhý, dát je do rovihy, provléknout osku abych chytil rovinu, vše pořádně (s citem) utáhnout, pak na natetrisovat přední blatník (fakt haluz), zjistil jsem že se mi stratil jeden krásný šroubek což je mi líto, ale třeba někde seženu. To by bylo tak vše, uvidíme jak to pujde dál, ale už se to blíží !!!

• Konečně na dvou kolech!!

Dne 13.9.2012 jsem motorku dodělal do pracovní verze a jel na stk. Tam proběhlo vše v pořádku by na rozměr pneumatiky, ale to je maličkost. Hlavní je, že už vše funguje a motorka může jezdit po silnici. Ono po 4 letech v

Typ: Oprava
    Vloženo: 03.10.2012
    Uskutečněno: 03.10.2012
  • Dopasované plasty

Na fotce je aktuální stav... Dopasované plasty, přezuté, vyvážené a na pevno nasazené kolo i s kotoučem, vyčištěná nádrž, natahaný hadičky atd...

Typ: Oprava
    Vloženo: 12.08.2010
    Uskutečněno: 12.08.2010
  • Jak jde čas...

Postupem času jsem zase něco udělal, mám nově obutá a vyvážená kola, obědnané panceřové brzdové hadice, přelisované silentbloky na držáky výfuků, sehnal jsem konečně podsedlové plasty v prvotřídním stavu i s vrakem druhé

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 14.07.2010