Honda VFR 800 (1999)

Vlastník Braindamage
Vloženo 27.9.2009
Aktualizováno 30.10.2013

Vloženo: 25.10.2009, Uskutečněno: 18.09.2009, Stav tachometru: 66096 km, Zhlédnuto: 3x

Tu motorku jsem si fakt zasloužil, protože cesta hromadnou dopravou z Příbrami přes Prahu do Ostravy, to bylo fakt něco. Zvlášť když jsem na sobě měl motorkářský oblečení. Opravdu "úžasně" stravených 6 hodin života

Ale stálo to za to! Motorka byla (a stále je) nádherná! Už když jsem jí poprvé uviděl na vlastní oči, byl jsem na 99% rozhodnutej, že jí chci. Když jsem se pak na ní svezl, poslední procento pochybnosti vzalo za svý a běžel jsem do banky s kuklou na hlavě pro příslušný finanční obnos. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat vacovi za super motorku!

Cesta domů, to byla kapitola sama pro sebe. Čekalo mě nějakých 420km domů, z toho většinu po setmění. Navíc s dvěma pneu na zadním sedadle, který jsem k motorce dostal. Ty byly prvních několik desítek km přivázaný šňůrama, který se při jízdě přetrhaly a já jel hezkejch pár km k nejbližší benzínce stylem "pravačka na plynu, levačka drží pneumatiky". Fakt paráda

Abych z motorky neměl takovou radost, tak se mi cestou urvalo víko z jednoho bočního kufru, protože jsem ho na jedný ze zastávek blbě zavřel. Utrhnuvší se víko naštěstí nikomu nic neudělalo, ale samo skončilo dost špatně. Našel jsem z něho asi 13 kousků, ze kterých jsem složil asi půlku víka. Nový víka = 3500Kč, takže jsem si hned při první jízdě fakt vydělal

Jinak spotřeba cestou domů cca 8 litrů na 100km (90% cesty dálnice, 200km/h, 3 kufry + pneumatiky na zadnim sedle).

• Prodej

Uz je to tak. Je pryc. Dalo by se rict, ze se vratila tam, odkud jsem si ji privezl. Ja ji koupil v Ostrave, ted nabrala smer Frydek-Mistek. Doufam, ze novemu majiteli bude delat alespon takovou radost, jako mne. Za celo

Typ: Prodej
    Vloženo: 02.04.2013
    Uskutečněno: 30.03.2013
  • Sundavání zadního kola

Tohle je spíš pro zajímavost, kdyby chtěl někdo kouknou na to, jak se sundavá kolu z jednostranný kyvky. Povolí se objímka vejfuku (v mym případě urve šroub) a tlumič se vytočí, aby šlo kolo sundat. A pak už je to jako u

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.04.2010
    Uskutečněno: 25.04.2010
  • Samodomo prozatimní oprava

Tak jsem to společně s Honzou dal trochu dohromady. Honza naštěstí umí vařit plasty, tak to svařil a pak už se jen kitovalo, brousilo, kitovalo, brousilo a pak lakovalo a výsledek je na fotkách. Nic extra, ale prozatim t

Typ: Oprava
    Vloženo: 25.04.2010