Honda CBR 600F (2002)

Vlastník VesperCBR
Vloženo 23.5.2009
Aktualizováno 30.12.2011

Vloženo: 02.09.2009, Uskutečněno: 24.08.2009, Stav tachometru: 36000 km, Zhlédnuto: 3x

CHORVATSKO 09
Nejsme s Alešem (Matyas) žádný velký cestovatelé, uplně bohatě nám stačilo vydat se někam na cestu, nejlépe k moři a do tepla. Byla to naše uplně první moto dovolená a jediný, kdo z toho byl trochu nervozní, jsem byla asi já. Alešova pověst flegmatika ho předchází, já jsem zase vyhlášenej cholerik a když jede flegmatik s cholerikem na dovolenou, odpověď na to, kdo z toho vyjde nejhůř, se nabízí…
Cestu jsem si vedla sama, dostala jsem super trasu od mého kamaráda, který jí dostal od svého kamaráda - najdeš v závěru. Jeli jsme schválně přes Maďarsko, abysme nemuseli sundavat laďáky - "kdo sundá laďák, je smrdutý skunk" a v Rakousku bych byla bývala byla za skunka, tam bych s laďákem nejela ani za nic. Opsala jsem jí s pochybnostma, že mi asi stejně moc nepomůže, ale opak byl pravdou. Bylo to naše jediné vodítko a byla jsem ráda, že tam mám pár záchytných bodů. Cesta byla tak jednoduchá, že na cestě zpět do ČR jsem „tahák“ skoro ani nepotřebovala.
Aleš se držel statečně za mnou. Jeho naložený Bandit mému skoro nenaloženému CBR prostě nestačil… A nestačí mi, i když naložený není.
Náš první pohled na moře byl nad městem Senj. Bylo příjemný vyjet z hor, přehoupnout se přes horizont a konečně vidět ostrůvky a nadýchat se čerstvého mořského vzduchu. Taky jsem nejradši cestovala po pobřeží, nejen kvůli krásnému výhledu, ale bylo tam rušno a spousta kempů. Po zkušenosti ze středozemí, kdy jsme u Zábřehu hledali kemp a samozřejmě žádný nenašli, museli jsme spát uplně na divoko, takže právě proto byla tahle koncentrace kempů příjemná změna.

• Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.12.2011
    Uskutečněno: 10.11.2011
  • Motopáry - Renča, Lukáš, Ála Introch s Lenkou

Aby prý eliminovali odpor, dojeli si pro nás až domů ("rendule" s Lukášem), jak jinak, než že jsme jim otevřeli ještě skoro v pyžamu. Byla neděle a dlouhá snídaně na zahradě byla žádoucí... Vyjížďka probíhala v kochacím

Vloženo: 07.06.2010
    Uskutečněno: 06.06.2010
  • 300 zatáček Gustava Havla

Počasí vyšlo perfektně, průvodce domorodce Mirek-77 nám ukázal nejlepší místa na koukání. Místo konání: Hořice Vlezné: Stopadesát korun Organizace: Dobrá Občerstvení: Všude :-) Sezení: Nebylo žádné, vemte si sedátk

Vloženo: 02.06.2010
    Uskutečněno: 23.05.2010