Honda CBR 600F (2002)

Vlastník VesperCBR
Vloženo 23.5.2009
Aktualizováno 30.12.2011

Vloženo: 27.07.2009, Uskutečněno: 27.07.2009, Stav tachometru: 32000 km, Zhlédnuto: 4x

Okruh v Sosnové
Pondělí, super den na dovolenou a co jiného dělat, než se sjet na motorkách. Tentokrát jsme měli jasný cíl, zkusíme si okruh v Sosnové. Já jako začátečník a panna na okruhu jsem tuhle zkušenost celkem ocenila - okruh je pomalý a technika se tam dá celkem dobře pilovat.
Jenže to mělo jeden háček, před námi jezdili motokáry a nechali na trati film, který se nám vesele lepil na gumy. Takže když jsme zastavili, jen nevěřícně čuměli na sousedovic zadní gumy a doufali, že na tom budeme líp - no, nebyli. Dopadli jsme stejně a když jsme si dali odpočinek na benzině, loupali si gumy, a dělali si z toho hopiky. Až bude konec sezony a bude to vypadat, že máme sjeté gumy, stačí zajet do Sosnové po motokárách a gumu budeme mít zpátky. Navaluje se to jako když si hovnivál valí před sebou kuličku, jen my to valili pod sebou Po cestě domu ještě poslouchali jak nám kuličky lítaj od kola...
Ale byl to fajn výlet. S cat-nikitou je to pokaždé podařená akce - více info je i v jejím deníčku
Po cestě zpátky domů na Mladou Boleslav jsem si hezky zatancovala na štěrku, málem jsem potřebovala pamprsky. Nejdřiv mi zadní kolo v zatáčce na něčem ustřelilo pod prdelí a pak jsem rovnou vlítla na štěrk. Měla jsem toho plné ruce. Ale bylo to v lese, bylo to ve stínu a za zatáčkou, nemohla jsem to vidět. Za mnou ještě ke všemu jela Česká pošta, která se mi lepila na zadek a řidič měl asi radost, jak mi to nejde a jedu připosraně. No nebyl daleko od pravdy...

• Typ: Dovolená
    Vloženo: 30.12.2011
    Uskutečněno: 10.11.2011
  • Motopáry - Renča, Lukáš, Ála Introch s Lenkou

Aby prý eliminovali odpor, dojeli si pro nás až domů ("rendule" s Lukášem), jak jinak, než že jsme jim otevřeli ještě skoro v pyžamu. Byla neděle a dlouhá snídaně na zahradě byla žádoucí... Vyjížďka probíhala v kochacím

Vloženo: 07.06.2010
    Uskutečněno: 06.06.2010
  • 300 zatáček Gustava Havla

Počasí vyšlo perfektně, průvodce domorodce Mirek-77 nám ukázal nejlepší místa na koukání. Místo konání: Hořice Vlezné: Stopadesát korun Organizace: Dobrá Občerstvení: Všude :-) Sezení: Nebylo žádné, vemte si sedátk

Vloženo: 02.06.2010
    Uskutečněno: 23.05.2010