Kawasaki Z 750S (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 16 záznamů

napsal 03.03.07 v 18:21

Ahojky,<br />
vypadá fakt suprově.Chtěla jsem se zeptat,zda to byl velký skok přesedlat z hondy cb500 na tuto kawu.Já právě hodlám udělat to samé...měla jsem taky cb.Už jsi na ni trochu něco najezdil,tak by mě zajímalo,jaký z ní máš pocity a zda ji dobře zvládáš,je to přece jenom úplně jiná mašina...díky moc za info.I.

.Ceca. napsal 01.01.07 v 23:04

To kendy:<br />
Jojo, tam jsem ji koupil. A myslim, ze na jare si tam koupim dalsi . Projedeme se urcite, jen co se trosku vylepsi pocasi.

smazany5094
smazany5094 napsal 01.01.07 v 22:36

dalši prostějovak tu kawu si kupoval u bratranka ve free-motu...musime se někdy projet mam transalpa jezdim hodně po pv

napsal 29.12.06 v 23:55

dlažba je sice super, ale věř tomu nebo ne, neměla jsem ji namysli...a nemyslela jsem ani garáž, ani kola, ať nedojde k dalšímu omylu

.Ceca. napsal 29.12.06 v 23:45

To Rezi: <br />
jojo, i skladba zamkove dlazby je moc povedena. Nedivim se, ze se ti libi taky Dala spoustu vymysleni..

napsal 29.12.06 v 23:32

Hmmm, líbí se mi moc (a ostatně nejen ta motorka ).

WEB
WEB napsal 01.12.06 v 15:07

KRASAVICE !Každý rok na mé výstavě Ostravský autosalon WEVI a na výstavě motocyklů na výstavišti Černá louka vystavuje cca. 20 motocyklových značek (více na www.wevi.cz). <br />
Tak doufám,že přijedeš nejen se mrknout, ale i na společnou vyjížďku v rámci této akce (více v sekci: akce a srazy - květen), seš srdečně zván, případně se můžeš již nyní přihlásit.Hodně km bez nehod přeje Patrik

smazany33403
smazany33403 napsal 19.11.06 v 10:24

jj nový kawy nemají chybu..až budu kupovat jinou motku tak to taky vidím na z1000,je fakt skvělá.Tak si jí pořádně užij a hodně štastnejch kilometru,zase o jednoho kawaře víc

smazany19527
smazany19527 napsal 19.11.06 v 09:31

No jo tahle ta řada Kawy se bezesporu povedla,tak ať nám to kluci šlape!

smazany28236 napsal 19.11.06 v 01:27

to jo,to máš pravdu... ale beru to tak,co tě nezabije to tě posílí... rozbil sem si tlamu,a příště už si kurevsky rozmyslim jak s tim plynem zatočim... chybama se člověk učí....

.Ceca. napsal 19.11.06 v 01:02

To Oncek:<br />
To je blby , ale ber to tak, ze ses celej a to taky neni uplne samozrejmost , takze neni az zas tak zle..

smazany28236 napsal 19.11.06 v 00:29

no tos dobře udělal já sem to totiž o ten pangejt očesal no aspoň mam v zimě co dělat

.Ceca. napsal 19.11.06 v 00:04

To Oncek: <br />
Jojo, proto sem ji taky uz zazimoval, abych nemusel pres zimu shanet plasty . Jeste vcera sem vyjel, ale uz to fakt nebylo ono

.Ceca. napsal 18.11.06 v 23:59

To Nano Speed: Zadek menit netreba 180ka je tam original . No a nejaky video uz jsem taky stacil natocit, mam kamose, co je fakt profik co se nejen videa a fotek tyce, takze nejslabsi clanek je tam nakonec jezdec . <br />
Jojo, Fazer je samozrejme dobrej tip, jenze je trosku drazsi . Navic ty novy Kawy maj naaadhernej design Teda aspon podle me..

smazany28236 napsal 18.11.06 v 23:41

je pěkná... tato kawa se opravdu povedla a v té modré... je to krasavice,hlavně ji neočesat o pangejt

napsal 18.11.06 v 23:33

Pekna, sexy, dokonala, takovy uplny bezva freemoto, to musel byt sakra dobrej kauf! Jeste by to k ni chtelo nejakou milou kocku a tu zadni 160-ku bych vymenil za nejmin 180ku, kamo Jo a byt Tebou urcite bych si taky nechal s tou masinou natocit nejaky super video... Dival bych se pak na to doma na svy dvoumetrovy plazme (porad dokola), no to je teprve ta spravna onanie. Jinak Z1000 neni spatna, ale urcite si bez vyzkouset litrovyho Fazera - to je muj tip. Tak zatim bracho a at ti ve zdravi reze!