Yamaha XJ 600 (1997)

Aktualizováno 24.9.2015

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

Dj.Maxx
Dj.Maxx napsal 11.05.15 v 08:25 10b.

Maks napsal 12.04.15 v 23:19

Tak s motorkou mám najeto 3000km a stále musím říct že jsem z ní nadšený.Průměrná spotřeba při normální jízdě se u mě pohybuje kolem 4,2 litrů což je paráda. Při sportovnější jízzdě jsem se ještě nedostal přes 5,5.L.Přes zimu jsem udělal běžnou údržbu,výměnu pneu a výměnu zrcátek.Ty původní byly nahrazeny chromovými z modelu XJR, motorka s nimi vypadá lépe a konečně vidím i za sebe:)

Maks napsal 04.10.14 v 00:23

Tak.Je to cca 2 měsíce co jsem hrdým majitelem Xjčka mám s ní najeto asi 2200km Musím říct že mě motorka stále hodně baví a myslím si že jsem našel stroj dle mých představ.Jezdím s ní do práce,výlety.Hodně mě překvapila spotřeba.Při běžné jízdě se pohybuji kolem 4-4,5l benzínu a při sportovnější jízdě jsem se zatím nedostal přes 5,5l. Před 14 dny je po servisu,měnila se řetězová sada,seřízeni karburátorů,ventity,kontorla rozvodového řetězu,výměna brzdové kapaliny,výměna gufer v zadním kole + celková kontrola stroje.Jen mě mrzí že už pomalu končí sezona a už moc dalších kilometrů nepřidám ale o to více se začíám těšit na tu příští:)

Miiza
Miiza napsal 19.08.14 v 22:04

Týjo, jako bych tu recenzi psal já, až na to, že jsem svojí pořídil o tři týdny dříve, měl předchozí zkušenosti z MZ 150 a dokončil jsem jenom garáž.

Maks napsal 16.08.14 v 23:41

Díky ještě tak najít někoho z okolí s kým by se dalo někam vyrazit.

mirra99
mirra99 napsal 11.08.14 v 20:02

pěkné Xjčko taky mám tento ročník tak hlavně hodně šťastných km