Ostatní GF 125 (2003)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 29 záznamů

tesar-m
tesar-m napsal 03.10.13 v 21:52

Zdravím, chtěl bych se zeptat jak lze zvýšit výkon na KINetIC Gf 125. Na mě je max. 80 km/h celkem málo :D . Jestli by někdo veděl tak mi prosím napište na mail teik@email.cz ppřede, dík.

motoo napsal 21.05.08 v 01:12

Jeje teď jsem to napsal špatně. Je už ráno a měl jsem náročný den. OPRAVA: za málo peněz hodně muziky, samozřejmě

motoo napsal 21.05.08 v 01:08

Zdravím lidi. Dlouho jsme tu nebyl. Omlouvám se za absenci. Přecházím teď na Hyosunga GT 650 R. Na koreu si nemůžu stěžovat. Kinetic mě nikde nenechal. Vždy mě dovezl. Proto volím opět koreu, toho Hyosunga. Za málo muziky hodně peněz. Motor Suzuki a zpracování celé moto je docela poctivé. Ať se každý zamyslí na tím, že platit značku je pro hodně bohaté lidi... Předsudky jsou to, co brání uznání. Všem přeju hodně najetých KM. Jaké koliv dotazy pište semka a nebo na můj mail: motoo-m@seznam.cz

napsal 07.09.07 v 00:51

Zdar ty starej vozralo ))<br />
Tak se pridavam k motobande neb jsem si koupil Starou DeDeRonskou moto-Babicku MZ150ku-Este jsem ji nestacil nafotit.<br />
<br />
Jakub von Centrum alias Sandahl

pizr_007
pizr_007 napsal 22.08.07 v 10:59

čau klucí! Zdravím všechny co maj taky kinetiky. Nevím když čtu některé názory, tak si myslím že narazily asi na fakt špatnej kup a nebo se k ní neuměj chovat. Pač jsem se setkal už s dvouma kinetikama a fakt žádnej problém, jediný co mi vadilo prvních 1000km jsem musel chodit okolo motorky s klíčem a dotahovat, jak byla uplně nová, ale to už je za mnou a slouží naplno...bere si 2 litry když jí netočím a 3 když jo.. a jede mi 120km/h ale ještě byla vůle na plynu ale já už se rychleji bojím. Jinak díly klasický servisy a nebo kupuju díly na yamahy. sedí to..;)<br />
tak zdar a mnoho najetých km..;)

Freddy
Freddy napsal 22.05.07 v 18:06

měl bych jeden dotaz kde najdu na motorce výrobní štítek? Přišel sem s tim na evidenčku a tam mě s tim vyrazili že tato motorka nemá v ČR co dělat... Prosím poraďte můj mail M.Krykorka@seznam.cz

napsal 13.05.07 v 21:38

Mám taky GF 125 jede se na ní upe parádně a hlavně spotřeba benzínu je pohodová při dnešních cenách...

napsal 06.04.07 v 18:49

sorry kluci ja ma kinetica 125 2 roky nalitano 15 000 a jebe se mi tam neco co chvilka asi to dam pryc nevim jinak ji mam troche potunenou a litam 125 max :D

napsal 24.01.07 v 11:00

cus, mam taky Kinetica 125.už skoro dva roky. Neví náhodou někdo jak zvýšit max. rychlost?? jezdí jen 95km/h. chtělo by to aspoň kolem 110 -120km/h.<br />
kdo by s tím měl nějakou zkušenost dejte prosím vědět! dík Luk skywalke@seznam.cz

napsal 07.12.06 v 22:14

Borci tak si to tady tak čtu a popravdě řečeno-MUSÍM SE SMÁT. vychvalujete tady ty paskvyly s Koreje a říkáte jak to je bezproblémovej stroj. jenže až budete na tejch vašich keplech nalítáno jak já taky na 125, tak se vám omluvím. Mám motku 2 roky je z 98 a už mám na ni nalítáno 54 201km a bez jedinýho problému. tak tady nepište že máte najeto 10000km bez problému. (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n) (n)

napsal 24.08.06 v 13:58

Zdarvim Alexi, odepisoval sem ti na mail.Poslal sem ti kontakt na jeden servis, tak dej vědět.

napsal 22.08.06 v 18:06

zdravim, Kaumanna,<br />
mam dotaz:muzes dat kontakt na servis(mam kinetic GF125, a jinak zastavam tvuj nazor)? Po narazu uz 3 tydny cekam na nahradni dily. <br />
Predem dekuji,Alex

vávra
vávra napsal 04.08.06 v 13:21

cus.<br />
máš tu další konkurenci!!!<br />

smazany27347
smazany27347 napsal 19.06.06 v 21:09

Čau,<br />
tak už máš tady konkurenci !

napsal 17.06.06 v 11:06

zdravim Kaufmanna.<br />
já mám kinetika gf 170 a to co tvrdíč musím potvrdit!mám ho už rok a půl.najeto 12 000 km bez poblémů.tady je můj email klidas02@seznam.cz .pokud něco napiš.<br />
čuc klidas

napsal 06.06.06 v 22:02

Zdarec, kinetika mám už rok, ve 125cm3.Je to výborný stroj.Měl sem s nim jediný problém, který vznikl tak trochu díky mě.Ten vyřešila oprava v servisu.Jak sem zjistil, s opravami a díly to není problém.Během 3 dní sem ho měl doma a zase slouží jak má.Takže pokud váháte kvůli dílům, nebo spolehlivosti, tak nemáte proč!Pokud jde o můj názor, tak kinetik gf125 je nedoceňovaný pouze kvůli své značce a z toho vyplývajícím předsudkům.Na druhou stranu lze díky tomu pořídit kvalitní stroj za rozumnou cenu.

napsal 22.05.06 v 16:17

zdar brácho.ja se ti nemužu na ten email dopsat,tak tady je muj.klidas02@seznam.cz .snd se ozveš zdar

napsal 10.05.06 v 19:51

Můžete vy co máte Kinetic napsat kde jste je koupili a jak je to u nich se servisem? Dovozce je na svých stránkách silně skoupí na informace. Docela by mě zajímala ta 170, koukal jsem, že je ve dvou verzích.

napsal 16.04.06 v 23:10

pro petu.mam 170,na ní 7000km,ale take dost problemu.S počitačem moc neumím.Jestli mužeš, zavolej na 608706674.Zavolat muže samozřejmě kdokoli.Mohu dost poradit a sam se take rad něco dozvím.Dík

napsal 30.03.06 v 08:58

Pilot. za 1) tohle je z koree,za2) jawa dava do svych moto cinsky motory jako yuki atd.

napsal 23.03.06 v 21:00

Ať žije Jawa, nemam rád šikmovoký ksindly...Nic ve zlym...

smazany19877
smazany19877 napsal 18.03.06 v 17:28

pekna masina,pripada mi jak mlade od Bandita. spotrebu mas jako ja u 125. hlavne ze jsi spokojenej. preju hodne stastnejch km

motoo napsal 06.03.06 v 15:24

Pro Petra.<br />
Snad si to přečteš, nemáš tu uvedený email tak ti píšu sem.<br />
<br />
Čus. Cože to sháníš? Jo jinak 170 má stupačky blíž k přednímu kolu, tzn. že jezdec nemůže více klopit zatáčky než jak je to u 125. Ta je má posazený více vzad, tak že máš víc pokrčený nohy v kolenou Zase si říkám že na 125 to moje má dost málo koní. Ke všemu je to ještě 4ventyl. Budu se asi pídit po jiném kearbesu a možná i výfuku. Chci z toho vymlátit maximální výkon. ale šetrně. Jinak jsem z Prahy 5 a rád bych si tu 170 vomrknul. Napiš mi na meila: motoo-m@seznam.cz

napsal 05.01.06 v 17:44

zdar brácho,ja mam taky doma kinetika GF 170 a musim ti říct,že sem s nim hodne spokojenej.ted schánim kde by mi to otevřeli.mam ho v černé barvě.možná si udelal chybu se 125.170 je odost živějši a papíry sou taky na 125 už od firmy.rad bych se s tebou nekdy na jaře sešel a pokecali by jsme.napis.zdar

To.Ves
To.Ves napsal 04.09.05 v 14:08

napsal 09.04.05 v 11:33

Zdary, minulej rok sem jezdil yukinu sportku a z dnešního pohledu můžu říct že je to strašná sračka - zpracovánim, motorem,... Ted mam hyosunga GFo ale kineric z něj vlastně vychází. Kokal sem na něj na Motocyklu 05, ale co se mi nezdálo je, že vodlitky motorku hlavě žebrování byla dost prasečina, příde mi jako dyby to byly díly vyřezený z korey nebo holt indové nejsou tak pečlivý. Co mě dál zarazilo je že máš jen 12 koná dyž já mam 14. Asi to bude jinym karbcem a možná i kapičku jinym průměrem sání. Taky sem koukal že máš už otáčkoměrěr což já ne aspon mě nic neomezuje A místo tý trubky co máš vzadu mam držadla spolujezdce! Heč! Plus nemam to zakončení zadního blatníku. Chtěl sem se zeptat jakej má nástup přední kotouč, páč ten taky máme jinej a hlavně na druhý straně. Ale co musim vysloveně pochválit je zvuk, jelikož je vo dost lepší než má CBRa! natož pak yuki! A taky sem se chtěl zeptat jestli bysme se někdy někde nesrazili. Sem vod rokycan. Mě by zajímal jak ten kinetic jede a celkově. Případně potom udělat srovnávací test. Koukal sem že v příštích čmn má bejt test kinetica, tak se těšim. Napiš dík

napsal 29.01.05 v 17:29

Je hezká chtěl bych si ji taky koupit jen váhámjestli je kvalitní.Měl jsi s ní už nejaký problémy třeba s el. startérem?

napsal 03.07.04 v 19:48

Je pekna, vipada jako YUKI 125 sport. Ale je pekna. Tak at jezdi.

napsal 02.07.04 v 20:38

Nevypadá to zle ale o značce Kinetic jsem ještě neslyšel.Dováží se to k nám vůbec?A jestli jo tak kde jsi to koupil a hlavně za kolik.A odkud tato značka je?