Yamaha XJ 600 (2000)

--VinCenzo-- napsal 13.11.07 v 00:08

fklidku

TommyXJ
TommyXJ napsal 07.11.07 v 20:33

no kolama dole samozrejmne- psal jsem to nejak moc vecer a nemyslilo mi to .. sorry .. samozrejmne ze dole.. prece nemuzu prat motorkari nic spatnyho

--VinCenzo-- napsal 06.11.07 v 22:27

eeeee taky jsem trochu nepochopil ty kola hore, asi jsem hloupější než syn vesnického idiota a televizní rosničky

Kenny.H
Kenny.H napsal 06.11.07 v 15:29

je to super mašinka at ti to lítá..

napsal 06.11.07 v 07:14

Tommy: Kolama nahoře ???? .

TommyXJ
TommyXJ napsal 05.11.07 v 22:24

super motorka- taky jsem ji nedavno koupil, do zimy vyridim papiry a na jare to muze zacit, tak at to jezdi a hodne km kolama nahore, YAMAHA Touching Your Heart

--VinCenzo-- napsal 16.09.07 v 23:20

tyjo něco mi to říká ae prvně mě to vůbec nenapadlo

napsal 14.09.07 v 14:32

Zdarec,jj jsme ze stejnýho kraje a dokonce se i známe,ale asi si na mě už nepamatuješ.Víťa z hasičskýho tábora,kdysi před lety.

napsal 08.09.07 v 10:31

Zdar Viťa máš to pěkný tak hlavně oparně

--VinCenzo-- napsal 06.09.07 v 22:02

mno až jednou budu sedlat r1 která je můj vysněnej mazlíček tak určitě, zatím mi ten můj éroh stačí, já se určitě opatrovat budu, mám za sebou první desetitisícovku na tomhle tžak doufám že nejhorší mám za sebou, spíš se opatruj ty když ti to frčí tříkilem!!!

napsal 06.09.07 v 07:15

cau ,mazu te pro to abys nebyl mezi elitou naroda - myslim tim ty jednodussi jedince co objevuji svet,protoze jejich smyslove vnimani neodpovida cloveku ,no a ja se tim bavim .no a vlastne ti co zacali tuto diskusi - jim to nejak zacina vadit,takze ze stvance se stava lovec.dik ,jinak se opatruj a mnoho stastnych km.kdybys potreboval helmu ,muj kamos-dkny- ma zastoupeni shoei pro čr udela ti specialni cenu

--VinCenzo-- napsal 05.09.07 v 21:47

mno mě zarazilo to jaxe tam na té diskuzi všichni dohádali a nebýt toho slovníku taxem se zastal tebe protože vím sám že věk není to hlavní, ae nechápu proč moje příspěvky mažeš a jejich necháváš!<br />

napsal 05.09.07 v 19:31

2 ten kluk se jmenuje chris cole,precti si vsechny prispevky a sam pokud nejsi postizeny usoudis komu patri tve rozhorceni.v mych prispevcich neni zast ani zavist - je to pro zasmani.ja jsem uplne normalni clovek ,s tim ze jsem trochu podnikavejsi a hravejsi a ten kdo me chce poucovat,napominat nebo opravovat jo ten by mel byt alespon o krok prede mnou a neco v zivote dokazat jinak se nechyta,vetsinou jsou to frajeri jak v americkych filmech-ramena pres cele zada a na internetu temer bruce lee a ve skutecnosti posera ,bonzak a zakomplexovanec-mluvim o zdeny riderovi,a jeho ritopichum.jinak hezky den

napsal 05.09.07 v 19:17

bracho podle psani soudim,ze nemusis byt spatny clovek,ale vubec nemas poneti o co tady jde.ja se mu nevysmivam ze nema penize a ze nema treba.........,podstata je v tom ze ten clovek se mrda do slova do soukromych veci a ON se vysmiva lidem treba 16 letemu klukovi z trebone a ja se ho zastal,no a prislo spousty posmesku i od jeho pratel treba i od tebe-mozna omylem z nedostatku info.vim ze pouzivam delikatnejsich slov ale i tyto jsou obsazeny v jazyce ceskem

napsal 26.08.07 v 15:26

jo a kdyby te zajimala cena me moto,-je to 05 a stala me 249 tis plus doplnky 48 tis,nepocitam pneu ,kombinezu,helmu,rukavice,paterak,boty -to by bylo dalsich 120tis plus minus ahoj bracho

napsal 26.08.07 v 15:02

zalezi na roku a stavu stejne jako u r1 a mimo to r1 vlastnim take - ne ze bych se chtel chlubit

--VinCenzo-- napsal 28.03.07 v 21:21

2raptor: ďakujem vela, mno já sem jel 185 a bylo to už dost nepříjemné neslyšel sem nic než proudy vzduchu a kryl sem se za budíkama jak nějakej vojcl, stejně to ale nepomáhalo, prostě naháček je na krásu a pohodovou jízdu, zryc hlení má jak raketa takže předjíždění není problém a já chci přežít dýl než do žní takže o vysokých rychlostech nad 150 stejně moc nepřemýšlím

GPZBlueRider
GPZBlueRider napsal 28.03.07 v 12:21

Zdary pěkná mašina a k tim 190 na naháči tak se to dá v pohodě zvládnout akorát po 50kilákách máš ruce jak opice a nenapiješ se ani pivka. Ať ti jezdí.

dobko
dobko napsal 28.03.07 v 10:45

Gratulujem k XJéčku a k Westíkovi. Tiež mám doma oboje a presne ako písal Dawsn, vítaj v klube

dawsn

napsal 28.03.07 v 00:17

dobrá dvojka

Vasr
Vasr napsal 28.03.07 v 00:09

Takhle ohnutý značky mají jenom drbani, hovada (co nedávají přednost) nebo sračky, co nemají čisté svědomí. Pamatuj si, že opravdoví motorkáři se za svoji registrační značku nestydí... Je to ale jenom na tobě, k jaké skupině se chceš přiřadit. Jinak to, co ti koupili rodiče, je hodně dobrá a nenáročná motorka, nezmar. Musíš se jí ovšem občas trošku věnovat, co se týká údržby a pak budeš jenom jezdit.

vy-chy
vy-chy napsal 27.03.07 v 23:17

Ten pes je dobře živenej...