Honda FMX 650 (2007)

Aktualizováno 20.7.2022

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

Martyp napsal 24.05.18 v 09:25

@Brumbaal: Asi néééé, ač jsou si hodně podobný...Ale já měl po předchozím majiteli z Itálie na kyvce uřezaný drzáky pro kryt řetězu..

Brumbaal
Brumbaal napsal 24.05.18 v 08:01 10b.

Uplně jako ta moje, neni to náhodou ona?

FildaX
FildaX napsal 05.01.10 v 17:31

Krásná

TomtheGreat
TomtheGreat napsal 13.12.09 v 01:50

zdravim starsiho bratra. jaka byla sezona?

SMkill
SMkill napsal 08.02.09 v 17:13

pekna...pujdem nekdy zalita..

Skyliner
Skyliner napsal 01.12.08 v 13:11

Hele a jak se daří panu Vinšovi??

Sefi21
Sefi21 napsal 14.11.08 v 20:08

Je tam a je znát .Zvuk je špica ,přesně tak jsem si ho představoval,ale od výkonu jsem možná čekal ještě o něco vic ,ale to asi nemůžu srovnávat s ostrou YZF 426kou.Nárůst výkonu je znát v celé výkonové křivce,nejvíc pak ve špičce.Motorka se nechá daleko víc točit a člověku ani nepřijde že by jí při 130 km/h přetáčel.Při stejné rychlosti na původní vejfuk mě to už bylo proti srsti.Akorád snad po nastartováni při studeném motoru má snahu troch kuckat,to mě na origo vejfuk nedělala.Ještě zkouším laborovat s řetězovkou,na případné cestování ji chci trochu zrychlit a tak jsem si nechal udělat rozetu 39 zubů místo původních 41 zubů.Přední kolečko je 15 zubů (je to to největší které tam jde)a rozetu už tam bohužel také menší než 39 zubů nedám .

Sefi21
Sefi21 napsal 23.10.08 v 22:14

Tak jsem dal na tvojí radu a koupil Leo Vince X3 : .Dneska přišel,zatím jsem ho jen ze zvědavosti vybalil z krabice.Vypadá super ,ale je docela těžkej ,no teda ve srovnání s laďákem co mám teď na krosce(a to nemluvím o "AKRAPU",kterej jsem měl před tím).Byl sice z titanu a tak po pár pádech dostal dost zabrat,ale ta váha a zátah,to byla pohádka .No tohle je přece jen na silnici,tam na váze zase tak nezáleží.Hlavně aby byl znát nárůst výkonu.Hned jak budu mít chvilku tak ho osadím,možná už zejtra.Tak pic

Martyp napsal 08.09.08 v 17:23

Zlatak: Diky pane... Hele,ladaky jsou Leo Vince X3,akorat na nich nejsou ty loga zboku..Nevim proc ale.. Nicmene zvuk supr..

Zlatak
Zlatak napsal 06.09.08 v 21:57

Zdarec, máš to moc hezky udělaný ... chtěl jsem se zeptat, co to tam máš za laďáky? Díky

Martyp napsal 21.07.08 v 11:12

Diky za komentare panove,konecne jsem nahodil bastry na riditka.O vikendu se snad dostanu k sundani zasterky vzadu a nahodim ty blinkry..Pak dam zas nejaky fotos..

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 15.07.08 v 11:22

vypada hezky ... i kdyz ja bych si asi vybral spis to DRko

siky-
siky- napsal 14.07.08 v 22:54

kamo je to peknej mazlik

Speed
Speed napsal 14.07.08 v 20:01

moc pekna motka, hodne stastne najetych km