Jawa 50/555 Pionýr (1961)

Vlastník wonder184
Vloženo 29.8.2007
Aktualizováno 2.9.2014

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

MasterX napsal 03.09.07 v 15:07

ty plechy pod nádrž jsou dneska celkem nedostatkový zboží, majitelé je z toho sundávali kvůli lepšímu chlazení a lepšímu přístupu k motoru i karburátoru, těžko říct kam se to ztratilo... Já osobně jsem rád že je mam, už jsem tu měl několik nabídek jestli bych je neprodal, ale ne-e jsem rád že je mam

Petr-FZ6S
Petr-FZ6S napsal 31.08.07 v 21:37

no tak to je brko dávejte na něj pozor budou ubývat,za pár let se při pohledu na naše mládí rozbrečíme

MasterX napsal 31.08.07 v 16:28

renovovat to má cenu vždycky, každopádně to udržujte v kupě a ať to jezdí! taky mam jednoho 555

Pivko
Pivko napsal 30.08.07 v 21:37

hošankové ,to sprasil bejvalej strejda a kluk to jen rozhejbal po deseti letech nevhodného stání v nedustojné šopce.Jestli to má cenu renovovat nevím,ale zatím si užívá toho ,že to žije.Tak časem snad budou další fotky ,držím palce(fotr).

MasterX napsal 30.08.07 v 12:15

no klasika... pěknej kousek, hlavně z něj nedělej žádnou přestavbu a nejezdi s nim cross, pak bude dobře jezdit ještě dlouho... originální zástěrka by byla lepší, ale proti vkusu... ještě bych se chtěl zeptat ten tacháč co na tom je je originální??? ještě jsem na pařezu takovej neviděl...

napsal 29.08.07 v 21:00

jen ji tam nech sice není originál ale účel plní není nic lepšího jet za někým kdo nemá zástěrky a být celej doprskanej

wonder184
wonder184 napsal 29.08.07 v 18:15

4 Lukas-crossař : mám ji sundat mě se tam celkem líbí

Lukáš-lk
Lukáš-lk napsal 29.08.07 v 17:54

pěknej až na tu zástěrku vzadu.....