Aprilia RS 125 (1997)

Aktualizováno 8.5.2007

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 28 záznamů

smazany17159 napsal 16.04.07 v 21:52

tak ja mel stesti a koupil sem tu svoji za par supu ale zase sem se na ni nadrel .....

smazany21774
smazany21774 napsal 03.04.07 v 14:25

Našetřit 40 jde těžko, kdybych já ještě chvíli šetřil tak mám něco novějšího [] , taky jsem nevěděl co dělat a teď lituju ptž mám skur.enej nůž přívěry, ale časem to dávám do pucu a bude to dobrá mašina

goblin16
goblin16 napsal 03.04.07 v 13:46

zdarec jestli něškdo máte manual na rsko tak se ozvěte na muj profil díky moc

napsal 30.03.07 v 11:04

jj potreboval bych manual na rs,vis kde ho sehnat??

smazany17159 napsal 29.03.07 v 19:39

hej tys chtel manual na rs ?

dr.jirina napsal 26.03.07 v 22:52

a jeste specialne pro WONDERA tak kdyz mas zazobanyho tatku tak je to lehky s novou motorkou me na tu motorku nikdo nesponzoroval,tak zkuste nasetrit 40 frajeri

dr.jirina napsal 26.03.07 v 22:35

a teda priste se zeptam vas rozumbradu at mi vyberete nejakou motorku do nejake ceny, frajeri

dr.jirina napsal 26.03.07 v 22:31

ale jako co delate ja sem si tu masinu prohlidl a teprv zacinam tak sem chtel neco zivejsiho a ne rovnou 600 a taky odpovidam na to ze to je stara masina tak jako pro me je nova uvazoval sem o mitu za ktery bych dal stejne a byl by to rok vyroby 92 tak co a kdyz do toho vrazim tak 3000 tak bude v super stavu a myslim ze za tu cenu lip vybrat neslo a bylo to 38 000 a nebrecim nat tim co sem koupil sem rad, jasny ze sem si nekoupil novou masinu tak je jasny ze budou poruchy a myslim ze zadny komentare raci psat nebudu ))))))))

ZdenyRider
ZdenyRider napsal 23.03.07 v 09:44

mam takovy divny tuš ní,ze sem tady uz tu cenu nekde videl a bylo to neco malo prez 40 litru,to ja bych to za to nedal ani nahodou []

bobo_rimis
bobo_rimis napsal 22.03.07 v 23:25

No když už se to tu tak řeší, mohl bys napsat, kolik že tě stála...

Ričina
Ričina napsal 22.03.07 v 22:52

Čau vidím že jsi z Přerova tak můžem někdy něka mzajet na projížďku.

Pivko
Pivko napsal 22.03.07 v 21:40

Kurňa co tu brečíš. Stará vykopávka a ty bys ji chtěl mít za málo peněz jak by na ni zapoměli ve skladu a teprve bys ji zajížděl co? Je jasný že sní bude práce a pak zábava ,ale ty vlastně chceš jen zábavu a levnou ,tak teda zamysli se než něco koupíš.Co se leskne není vždy zlato , nebo z hovna zákusek už nebude.

.zelenac.jk.rx
.zelenac.jk.rx napsal 22.03.07 v 21:05

to jo a je to hlavně otom že je to malej motor a jeho omezené možnosti po roce nastačej dvoutak má ryziko že odejde čerpadlo u 4t zase ventilyprostě velkej motor víc vydrží

Susak11
Susak11 napsal 22.03.07 v 20:51

Nechapu proc nektery mluvite jen o 2T!Jde o kazdou motorku

.zelenac.jk.rx
.zelenac.jk.rx napsal 22.03.07 v 19:06

na 100% namuzes cekat ze v bazaru tu motorku vykoupej daj nový gumy řeťezovku destičky lanka a pak ji prodaj pro ně je to předevši kšeft a u 125 který po 2 letech každej prodá a koupí si silnější nemužeš čekat že bude v perfektnim stavu to je vždy gumy řetězovku olej brzdovku a go tlumiču určitě ti budou tict tlumiče a upřimně asi bych do motorky nevražel 10000 když jí budu chtít prodat to je blbost a na každý motorce něco najdeš a musiš počítat s investicí kolem 5000.A k těm hadičkám co tam máš za motor rotax má přepoětěcí hadičky z motoru na karbecu a z nádržky na olej.To čerpadlo bych jim šel visvětlit protože to je zakrejvání vady.

EdyBoyS
EdyBoyS napsal 22.03.07 v 18:51

No taky souhlasím s IMPREZA007<br />
Na 2T musíš dát pozor a když to kupuješ, je dobré vzít si sebou mechanika nebo odborníka, který se na tom pořádně projede a dá tomu pořádně zabrat aby zjistil, jestli tam všechno funguje... A jestli v tom něco klepe nebo se to bude vařit, tak je jasný, že to bude nějakej poděl <br />
Jestli je to tvoje první motorka tak to máš smůlu no... Příště si snad dáš pozor

smazany34619
smazany34619 napsal 22.03.07 v 18:16

No neviem prečo všetci......iba kritizujete...musím sa ho zastať.Je to asi jeho prvá motorka...tak nevedel načo si má dávať pozor,a ani mňa by nenapadlo že ešte aj v bazári sú svine čo ťa ojebú ...To je tak keď chceš motorku silou mocou a chceš ju chneď a nemáš na ňu veľa peňazí večinou to takto dopadne [] .Poznámm to.A neboj keď je motor dobrý a šľape ako má ,prevodovka neblbne a elektrika ide:dáva iskru a tak....tak tie muchy ako:ukazovatel rýchlosti,blbý stojan a tak sa dajú....doladiť a keď si šikovný nebude ťa to stať 3000kč....tak hlavuu hore KÁMO ........inakk good, tak nehc ti všetko drži čaf

Susak11
Susak11 napsal 22.03.07 v 17:39

Jak rikaj ostatni,kdyz k tomu ta masina neni tak nekupovat ne?Nechapu Te

Jirka_K
Jirka_K napsal 22.03.07 v 17:06

Jinak pokud si koupíš motorku v bordelu tak se nedá nic dělat.příště si musíš dát pozor co kupuješ.

Jirka_K
Jirka_K napsal 22.03.07 v 17:03

To wonder:Co plácáš za blbosti .

wonder184
wonder184 napsal 22.03.07 v 15:59

No jo taťka mi říká ať nekupuju staré hoba že jestli chcu jezdit tak novou jestli to chci mit porád rozebraný v garáži tak si kup starý.... ale jinak hodně štěstí

Stanleeey
Stanleeey napsal 22.03.07 v 15:35

Zdarec nedavno jsem byl u pavelky se podivat na masiny a dival jsem se na tohle RS a rikal si ze takovy moto nemuze nikdo koupit a ted se podivam a prece se nekdo nasel... jinak hodne stesti a trpelivosti

smazany17159 napsal 22.03.07 v 13:32

tak kdyby sis ji poradne prohlid tak se nespalis ... ale co tak stalo se tak ji dej aspon do pucu taky sem koupil RS teda jeste extremu .... ale prolezl sme ji celou .... jak prijde domu tak pujde na stul a rozebrat , skontrolovat a co je potreba pöpravit

napsal 22.03.07 v 13:28

no je to tvoje blbost žes ju koupil a zvašt u 2t si musíš dat sakra velkej pozor jsou fakt nachylny a že máš odpojeny čerpadlo to je spíš plus já jsem to říkal pořat že čerpadla nejsou dobry já jsem hned po koupi motorky čerpadlo odpojil a lil olej přimo do nádrže kamoš se mi smal a jak dopadl zadřel a tedka už taky lije do nadrže je to holt 2 takt.A pokud máš odpojeny hadičky oooo bože mrknu do manualu a zapojím si je doma ale proč jsou odpojeny?a dej bacha co zapojuješ

mucaca
mucaca napsal 22.03.07 v 12:05

no u 2t to chce dávat velkej pozor a motku spíš než z bazáru bych vždy radši koupil od soukromníka.tím skoro nikdy neprohloupíš.kámoš koupi taky mito z bazaru a o 3 roky novější než mam já a musel do něj hafo vrazit kdežto to moje je bez investic!

škepa46
škepa46 napsal 22.03.07 v 11:31

No teda nevím, kde jsi přišel k tomu názoru, že u pavelku tě prodají moto v supr stavu atd. Sem na ně neslyšel jedinej výrazně pozitivní názor. Zato těch negativních je dost a dost, takze nejseš jedinej.<br />
<br />
No každopádně se motorka kontroluje a prohlíží před koupí a né až doma, takže tvoje chyba no

ZdenyRider
ZdenyRider napsal 22.03.07 v 11:30

to sou teda super rady proc ses podle nich neridil ty?

napsal 22.03.07 v 11:24

Zásadní otázka zní-a nutil tě někdo pod výhružkou zastřelení že to musíš koupit?Jestli nenutil,tak si musíš brečet nad svou blbostí sám...toť bohužel realita unáhlených kupů.