ČZ 250 (1937)

Aktualizováno 2.8.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 14 záznamů

Bajz0
Bajz0 napsal 13.04.21 v 17:54 10b.

uplna nadhera

CadLubeen
CadLubeen napsal 22.06.20 v 19:07 10b.

Už jí sleduju delší dobu, jen jsem čekal až bude hotová. Je to nádhera!

Úžasný.

Targus
Targus napsal 05.01.20 v 14:50

Fist

Já bych to udělal taky tak, ale moje stará se prostě do králíkárny nevejde. A já s motorkou taky ne.

MasterX
MasterX napsal 24.11.19 v 21:26 10b.

Hezky pěkně! Dal jsem si teď pár let od motorek pauzu, něco málo prodal, ale koukám, že ty to slušně rozjíždíš. Pěkná práce na předválce, tohle skládání mám rád. Podle fotky venku se světlem už zavrčela? Za deset, jak jinak.

Fist
Fist napsal 19.10.19 v 01:22 10b.

Hodnocení nejen za mašinku. Samotný nápad a způsob jeho provedení obdiv zaslouží! (Já svou zetku 150C každoročně v bytě zimuji a nikdo jí ani mně nikterak neubližuje! )

cmiral
cmiral napsal 09.10.19 v 09:16

Já jednu postavil v obýváku a za rok druhou v dětským. No něco to stálo, manželka dostala nové podlahy do obou místností. Jedna jawa strávila i vánoce v obýváku místo stromečku než se udělala dílna pro stroje.

Targus
Targus napsal 09.10.19 v 00:24 10b.

Ty voe, nechtěl bych zažít svou starou, jak bych se jí nakvartýroval do obýváku s motkou. To by byl můj poslední hrdinský čin...
Takže za toho křápa nedám nic, páč to je staré hnusné a tak všelijak podobně. Dávám deset za odvahu vytáhnout to do bejváku a nebýt starou ukřižován.

Alescezeta175
Alescezeta175 napsal 28.08.19 v 00:03

Moc vám všem děkuji za podporu. Usilovně na Čezetce pracuji a již jsem se posunul dále, ikdyž se potýkám s komplikacemi. Díky kamarádům veteranistům, kteří mi pomáhají a lidem, kteří vyrábí díly na stroje ČZ. Těším se až bude hotová. Bohužel na 100. výročí ČZ Strakonice, které se koná 14. září, nestíhám, ale rád bych ji dodělal do konce roku 2019. I přesto, že se jedná o stavbu, tak mám naopak větší radost z této ČZ a vybudoval jsem si k ní hezký vztah.

Mr_Samuel
Mr_Samuel napsal 30.05.19 v 20:46 10b.

Držím palce pri kompletovaní, veľmi sa mi to páči predvojnová ČZ je tiež jeden z mojich najväčších snov, a od kedy som si mohol na jednu aj sadnúť a skúsiť aké to je tak po nej túžim ešte viac tak snáď si ho niekedy tiež splním... Dávam 10b.

Dolin
Dolin napsal 25.02.19 v 16:54 10b.

Držím palce. Mám rozběhnuto několik projektů a podařilo se dokonce i něco dokončit! I pokud to bude stavba je to jedno! Hodně energie a prostředků!

Čadil
Čadil napsal 23.02.19 v 20:39

Jak píše Psanec,který má svatou pravdu.Je to klasika,paráda.

Čadil
Čadil napsal 23.02.19 v 20:38 10b.

Jak píše Psanec,který má svatou pravdu.Je to klasika,paráda.

cmiral
cmiral napsal 23.02.19 v 14:39 10b.

to je paráda

PSanec
PSanec napsal 23.02.19 v 13:00 10b.

Překrásný topový stroj.zde toho moc nelze již psát,zkrátka super.Motorka z mého pohledu do obyváku ke krbu,pouštět hodně starý LP,sklenku výborného moku a civět a civět.