Aprilia Tuono 1000R (2006)

Vlastník pospit
Vloženo 1.9.2015
Aktualizováno 10.6.2016

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 6 záznamů

pospit
pospit napsal 11.10.15 v 08:36

Díky chlapi za pochvalu Tak spokojený jsem i nejsem, čekal jsem od ní prostě více, ale za to můžou všechna ta ostatní hodnocení Tak živější je i není, oproti gixeru mi chybí krouťák , což jsem myslel, že u V2 problém nebude. Váha je jinde, ale pořád je to také kus motorky, co něco váží. Ale abych jenom nehanil na pěkném povrchu to teda valí mnohem lépe Tam fakt jede jak po kolejích, akorát na hrbech čekám, kdy mi to vyrve řídítka z ruk

Nek4ever
Nek4ever napsal 06.09.15 v 10:59 10b.

Výborná mašina, jak si spokojený? Mám taky zaječí úmysly, ale zatím úplně nevím kam se vrtnout. Aprilka bude asi pocitově živější než gixero, myslím diky váze, ne?

Wilder
Wilder napsal 02.09.15 v 10:34 10b.

Dobrá volba stroje

Starling
Starling napsal 01.09.15 v 19:55 10b.

GSXRo je podvozkově oproti Tuňákovi naprostý bláto a to platí i o přední brzdě A lehkost a přesnost ovládání je mnohem dál i než má bývalá K3. Můžu potvrdit, že je s Aprilkou hooooodně srandy a ani na okruhu si ostudu neřízneš. Přeju velkou spokojenost a spostu najetej kilců

Martyp
Martyp napsal 01.09.15 v 17:20 10b.

Pěknej kousek!
A hlavně, za ty peníze, opravdu hodně muziky, Tuono je hodně povedená funkční motorka, kde se díky vyššímu štítku dá i celkem v pohodě cestovat..

PYTEL1
PYTEL1 napsal 01.09.15 v 12:02 10b.