Polaris XLT (1995)

Vlastník vybouřená_mrkev
Vloženo 13.2.2015
Aktualizováno 15.3.2019

Na blbnutí ve sněhu. A taky jako standardní dopravní prostředek, když nasněží.

První dojmy - První dojem jako ze skútru. Je tam pás čtyřicítka, takže v prašanu se musí opatrně, jinak se zahrabe raz dva. Nejpozději po sezóně bude potřeba transplantovat jinou převodovku, momentálně se hledá vhodný dárce.

Doplňky na motorce - Z doplňků pouze origo vyhřívané hefty

Zkušenosti s Polarisem po cca 30 mth dobré. Při troše snahy se na to poskládá celá famílie i s nákupem. Podvozek se rád ucpává sněhem a pak je trochu problém, nehledě na to, že po návratu do garáže z toho vytaje tak 5 litrů vody. Chybí úložný prostor na naviják, na který jsem byl zvyklý z Lynxe, ta symbolická kapsa pod sedlem je tak tak na lano a cigára.
Pomalu generálkujeme skoro všechno, předminulý majitel to rozstřelil na předek a minulý majitel byl kutil.

13.3.2019: Sbohem vráno, byla s tebou prdel. Nechť přinášíš novému majiteli nejméně takové zážitky, jako jsi přinášela nám

davidj
davidj napsal 17.02.15 v 06:36

pěkný to máš Pepo

Bikerr3979
Bikerr3979 napsal 13.02.15 v 14:31 10b.

To že ho někdo naboural není tak hrozný jako majitel KUTIL!V praxi se mě potvrdilo že pokud najdu v elektroinstalaci zelenožlutou izolepu tak nebrat nebo vozit 6kg hasičák!!!Jinak pěkný zvířátko. Myslím že na něm užiješ spoustu legrace.

Milan1963
Milan1963 napsal 13.02.15 v 13:45