KTM EXC 400 (2000)

Vlastník GODZILAK
Vloženo 26.12.2014
Aktualizováno 5.2.2015

výborná posilovna,super do lesa na pole i na trať.lehoučká,výkoná a obratná.

Motorka koupena od soukromý prodejce

První dojmy - moc fajn sportovní náčiní.za ty roky na cestovních endurech sem offroudově zakrněl a tato KTM, mě má dostat zpět do kondice.je to taková hodná holka,ale jak dáš plnej je to jak v zrychleným filmu a bordel lítá všude!!!

Motorku bych doporučil pro - pro TY,co zapoměly,jak je to v terénu fajn.vyvětrat si hlavu od stresu a chtějí si zlepšit kondici.

Doplňky na motorce - bastry racetech(ale ty brzo půjdou,nejsou uchycené ve dvou bodech,ale jen na jednom a kdykoli sebou jebnu,tak je hledám po lese).záchyt řetězu(kryt spojky) KTM.

na moto najeto zatím asi 6mth.koupena 10.prosince 2014.je to i na svůj věk pořád super mašina.je lehoučká a obratná a to jsem chtěl.závodní ambice už nemám,tak jsem koupil starší kousek v ucházejícím stavu a pomalu ji opravuji k obrazu svému.aspon se mám v čem hrabat a zablbnout si v lese a tak.moooc mě to chybělo a je to vidět.výjezdů se bojím,ve sjezdech padám a skoky mě už nejdou vůbec.tak bylo na čase to změnit.už se trošku oklepávám a ikdyž mě to zatím moc nejde,tak o to víc mě to baví.a o to jde!mašina jede super.chová se to jak sjezdový kolo(názor kamaráda co má XR 600).
vyměnil sem olej CASTROL POWER 1 RACING 10W50,filtry oleje,vypral filtr sání,vyměnil chladící kapalinu MOTOREX 5.0.
dal jsem novou řetězovou sadu(kola MTZ a řetěz ČZ o ring gold).už při koupi se z motoru ozýval divný zvuk,něco jako ložisko na klice.ložisko to ale nebylo.byla to zcela uvolněná matice volnoběžky,na kterou nebylo naneseno závitové lepidlo.trocha lepidla,utáhnout a je to ready to race.pérování bylo nastaveno snad na supercross.takže vše povolit a naladit na venkovské enduro.šavle 1 cm dolů,na kompresi 2 dílky ze 36 a pružina ůplně na měkko.ted EXC nekope do zad(mám je totiž slušně v ha...u),jízda je pohodlná a skákat stejně nějak extra nebudu.ale hlavně ve výjezdech dosáhnu v jakékoli situaci.byl jsem zvyklí ze soft endur mít vše na tvrdo,aby se to nevlnilo a dalo se jet trochu ostře.ale místní machr na endura(díky JARUNO),mě vyvedl z omylu a motorku naladil k mé spokojenosti.ted přeletím 0.5 metrovou díru a nejsem bez zubů a kostrče.neskutečný co ta mašina umí.
ještě mě čeká repas vodního čerpadla a kloubek PDS(zadního centrálu).udělat olej v předních vydlích,ložiska a rozpěrky předního kola a budu muset vyměnit zadní pneu.ted mám MAXXIS MAXX ENDURO a nic to v těch současných sračkách nevyjede(nechám ji až bude sucho).zkusím dát to co jezdí kluci-MITAS C-12,nebo MITAS C-04.přední mám MICHELIN CROSS AC 10 a ta je docela fajn,tak ji sjedu a pak se uvidí.
jo ještě musím sehnat starovací relé(je po smrti), startuju jen nohou ale to mě neva,na to sem se těšil nejvíc.ale ve výjezdech nebo při nějakým hardcoru se startér moooc hodí.
musím dát novou vatu do laufu,zvuk má krásnej ale je ho hodně.

johny77
johny77 napsal 01.05.18 v 19:22 10b.

Pěkná mašina , Krasavice ,asi je oní postaráno.

krto1
krto1 napsal 29.06.15 v 19:55

GODZILAK
GODZILAK napsal 01.01.15 v 12:04

pro cechradovan:motorka je vážně hodná,není agresivní ale to jsem chtěl.pro začátek.aby mě hned nerozházela po lese.a taky tak neunavuje když za ní taháš.a to je v těžkym terénu moc fajn.chtěl sem enduro kde bude podvozek lepší než motor a to tahle KTM má!až se rozjezdím tak si taky koupím nějakej oheň.ale teď sem rád po všech zdravotních komplikacích,že se mě hned něco nesnaží zabít!

vonbraun
vonbraun napsal 31.12.14 v 00:09 10b.

pěknej kousek za 10 bodů

cechradovan
cechradovan napsal 30.12.14 v 13:05

Měl jsem jí pujčenou na 1 den od kamaráda, je to spíše hodná motka , neagresivní motor.