Honda VT 750DC Black Widow (2001)

Vlastník Denyn
Vloženo 8.9.2014
Aktualizováno 8.9.2014

Na první pohled se mi líbila. Udělál jsem si radost k 65 narozeninám.

Motorka koupena od Bazar Olomouc

První dojmy - Byl jsem nadšen akcelerací a zátahm motoru při nízkým otáčkách . Co se týká negatívních vědcí nemám žádné připonínky. Při prvním pohledu jsem se do ní zamilovál . , malé sedlo pro spolujezdce.Padla mi hned do rukou.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych dopručíl klidnějším motrkářům.Pro rekreační ježdění.

Doplňky na motorce - Na motorce jsou padáky,brašny, plexiskla,nosič.

Protože se mi líbíla. Najél jsem s ní skoro 8000 km .Musél jsem si zvyknou na otáčení na malém prostoru ale to jsem brzo zvládl.Protože jsem neměl ,tak velkou motorku .Jízda je perfektní má výborný zátah v nízkých otáčkách,brzdy jsou dostatečné při razantním brzděni je potřeba využívat předek i zadek současně .Je tvrdší zadní pérování při delších jízdách to se dá změnit úpravou sedla.Uložný prostor je dostatečný v případě potřebydám tažku na nosič.Spotřeba je rozumná záleží na stylu jízdy.Kromně výměny oleje a přední pneumatiky bez problémů ,teď budu řešit spojku a to v servisu u Hondy za rozumnou cenu. Nejlépe se motorka cítí na rovných cestách jelikož má tvrdší zadek. Dá se sní cestovat i na delší trasy ale je potřeba vybírat dobré silnice.

BaluJarda
BaluJarda napsal 01.03.15 v 09:50 10b.

Hezký VTčko ,přeji pohodovou sezonu 2015 a máš to za 10

jikov
jikov napsal 26.01.15 v 18:28 10b.

Krásná mašina,ať Ti dobře slouží a dělá jen radost.

VOJTA750
VOJTA750 napsal 09.11.14 v 11:11 10b.

Taky pěkná hondička,at to jezdí.

PetrIII
PetrIII napsal 15.09.14 v 13:57

Krásná radost k narozkám

Saxn
Saxn napsal 15.09.14 v 08:39 10b.

Pěkný a ideální stroj ,který se vyrábí do dnes