Honda CBF 600S (2006)

Vlastník silenyalf
Vloženo 21.8.2014
Aktualizováno 30.7.2015

Moc pěkný motocykl pro sport i cestování, super pohodlný i pro delší trasy

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Velmi super jednání a hlavně vyhovění zákazníkovi. Všem doporučuji. Je tam super ochota a opravdu zákazníka si váží. Dokonce kromně motorky jsem tam nakoupil doplňky na které mi sami nabídli pěknou slevu

Honda VFR 800: Byla dražší a nebilo tolik financí

První dojmy - Motorka padla hned do ruky a mohu vlastnosti srovnávat s Hondou 600 hornet. Je pohodlnější, lepší zvuk ale je slabší v kw. Super se na ní jede a dobře se ovládá. O proti hornetu mně mrzí že je slabší i pomalejší. Dosáhla max. 195 km/h což je o proti hornetu o 50 km/h míň jinak není co dodat

Motorku bych doporučil pro - Motocykl je vhodný pro začátečníky i ženy

Doplňky na motorce - Motocykl je vybaven kufrem a namontoval jsem na nej ukazatel zařazené rychlosti

Průměrná spotřeba - 5.82 l/100km

Motorka padla hned do ruky a mohu vlastnosti srovnávat s Hondou 600 hornet. Je pohodlnější, lepší zvuk ale je slabší v kw. Super se na ní jede a dobře se ovládá. O proti hornetu mně mrzí že je slabší i pomalejší. Dosáhla max. 195 km/h což je o proti hornetu o 50 km/h míň. Na novém miláčkovi mám teprvé najeto 2000 km. Jel jsem sní i po dálnici a mohu jen říct super jízda jak malé tak i ve velké rychlosti. Jel sem sní 250 km bez pauzi a super. jinak není co dodat

silenyalf
silenyalf napsal 05.04.15 v 10:06

Tato spolehlivá krasavice dostala nového majitele a doufám že bude bude spokojen jako já

TiborTeam
TiborTeam napsal 21.08.14 v 20:25 10b.

Je pěkná
Jsem ti to zas nenafotil