Suzuki GSX-R 600 (1997)

Vlastník kdyrja
Vloženo 11.8.2014
Aktualizováno 12.9.2014

Super motorka, je to takovej můj originál, protože má upravený desing kapotáže, podle předchozích majitelů, a podle nehod

První dojmy - No a první dojmy, předtím jsem vlastnil NSR 125, který mělo 26kw, takže oproti nsr je to střela. První jízdu jsem dost přemejšlel jestli je to fakt pro mě, protože sem si furt nemohl zvyknout na ten čtyřtakt. Ale po pár jízdách se to zlepšilo a každý den se na ní těším

Motorku bych doporučil pro - určitě je potřeba mít hlavu a respekt. No a pak dobré kamarády co vás na to naučí.

Doplňky na motorce - Ládák od MIGu, xenonová potkávačka (pravý xenon, né falešná modrá žárovka :D, a svítí to jak bejk :D )

Můj sen byl vždycky nějakej supersport, už jako malej sem stál u vrat u baráku a koukal jak kolem projíždej starý CéBéeRa, ninji, GeSXeRa,... Takže jsem chtěl nějakýho supersporta, co bude vysokootáčkovej a další požadavek aby to byl starší stroj, protože ty nevý desingy mě moc neberou. No a vlastně touto už babičkou se mě to všechno splnilo do posledního přání. A moje velké dík patří všecm kamarádům, který jsou trpělivý než se na tom naučím a také za to že jezdí předemnou a ukazují mi ideální stopu.

kdyrja
kdyrja napsal 05.02.15 v 19:24

Díky

Harvajs
Harvajs napsal 01.02.15 v 14:35 10b.

Za 10b