Suzuki GSX-R 600 (2007)

Vlastník M8te
Vloženo 30.7.2014
Aktualizováno 10.5.2016

Hezký design, zní zle, jede krásně, asi nejlepší 600ccm 06/07(nekamenovat mě)

Honda CBR 600RR: Žádná nebyla v rozumné vzdálenosti :-)

První dojmy - Motka je celkem hodná, ihned padla do ruky a řídí se krásně jemně, bez většího přemlouvání ke změně směru či překlopení. Radiální Tokica s pancéřkama jsou jako naběhnout do zdi:-)

Motorku bych doporučil pro - Komukoliv kdo má chuť se pěkně svézt , mozek, neochrnuté pravé zápěstí a vůbec všem fandům biků a motosportu vůbec..

Doplňky na motorce - Trioval Yoshimura Japan (bez katu)- hrubej syrovej zvuk o.O
Race řídítka
Lámací páčky
Domino rukojeti
Přepákování Xtream Set od SBK
Karbonové kryty rámu, kyvky, víka motoru, spojku atd... od Motoforza
Závažíčka Rutan
Padáky Rutan
nějaká ta samolepka

Vybral jsem si Gixera, protože nebyl zrovna z daleka a nechtělo se mi jezdit pro mašinu přes celou republiku

Jak jsem zmínil výše, motka je celkem hodná, ihned padla do ruky a řídí se krásně jemně, bez většího přemlouvání ke změně směru či překlopení. Radiální Tokica s pancéřkama jsou jako naběhnout do zdi...

Nejlépe se cítí překvapivě na pěkných klikatých silnicích bez zbytečných záplat, hadů a děr opravených typem "nasypeme tam kolečko štěrku" Dále bude její domov okruh

Cestovat nevím, ale 200km v kuse se udělat dá pro mě bez větších potíží či bolesti některých částí těla.

Animals21
Animals21 napsal 11.04.17 v 08:31

Kamaráde, to je vážně nádhera

Věrušínek600
Věrušínek600 napsal 25.07.15 v 22:34 10b.

Krásná motorka ,přeji krásné zážitky a hodně najetých km .

NaughtyFrog
NaughtyFrog napsal 29.04.15 v 20:04

...taky krasavice

Animals21
Animals21 napsal 21.04.15 v 10:32

Krásná mašina, krásnej zvuk

Marketka_rebel
Marketka_rebel napsal 27.08.14 v 21:23 10b.

Přiznám se, že jsem tuhle krásku v červené ještě neviděla a vypadá to moc dobře! užívej