Honda CBR 1100XX Blackbird (1999)

Vlastník Lion1
Vloženo 12.3.2014
Aktualizováno 12.3.2014

Blackbird s hodně málo najetými a dle jeho špičkového stavu nestáhnutými kilometry. Jedním slovem super

Motorka koupena od FIRMA:Motobikes (Bylany) - S tak perfektním jednáním,přístupem a ochotou jsem se v žádném bazaru ani salónu ještě nesetkal. Opravdu nelituji,že jsem pro motorku jel štreku tam a zpátky cca 500 km. Mají tam motorky a moto salón nevyjímaje v tak špičkovém stavu,který vám dá pocit,že jste si přijeli koupit fungl novou motku a to podotýkám,že to není žádná reklama,ale holá skutečnost.

První dojmy - Zatím žádné,protože jsem ji včera přivezl a k projížďce jsem se dnes nedostal

Motorku bych doporučil pro - Pro mně

Doplňky na motorce - Žádné, moto doposud nebylo napadeno kutilem,ale vyhřívané hefty tam dám.

Už jsem jednoho Blecka měl a jezdil jsem ho 8 let,ale změna je život a tak na podzim 2013 došlo k prodeji mé vymazlené motky. Ale každý motorkář mi dá asi za pravdu,že se to dlouho bez motorky vydržet nedá. Hledal jsem něco hlavně nepadnutého a opravdu v solidním stavu. Můžu říct,že když zrovna nevybíráte motorku r.v.2012 nebo 2013,je to složitější,ale podařilo se.

Jak jsem již výše uvedl kluci s MOTOBIKES Bylany opravdu nevozí žádné šroty a tak jsem rád,že je doma.

Páčkalíny
Páčkalíny napsal 28.01.18 v 20:04 10b.

Moje barva...krása

dajos
dajos napsal 06.08.16 v 09:42 10b.

Hmmm, tak to je krasavica ultrakontinentální Jasných 10B. Tož ať pěkně frčí. Čao. D.

Pignon
Pignon napsal 01.11.15 v 18:51 10b.

Krasavec,můj první byl taky titan

lospašos
lospašos napsal 27.07.15 v 09:11 10b.

kumba33
kumba33 napsal 16.04.15 v 21:13

Super motorka,podle fotek opravdu moc pěkná,přeji mnoho kilometrů bez nehod a poruch.