Suzuki GSX-R 600 (1999)

Vlastník JamesonB
Vloženo 24.2.2014
Aktualizováno 28.1.2017

Tuhle motorku sem si přál od mala a prostě sem si ji vybral ze všech možností, které byli v nabídce

Motorka koupena od Vrabi1 (Mladá Boleslav I) - Chválim, hodně řekl, pomohl a byl moc vstřícnej

Kawasaki ZX-6R Ninja: Nebyla dostupná taková, jakou sem si představoval jak v ceně, tak stavu

První dojmy - S GSX-Rem jsem se sžil hned svou první jízdu, Delší dobu jsem chtěl tenhle kousek mít doma a nemusel sem dlouho čekat a ani jezdit daleko. Motorku jsem kupoval od člověka, kterého jsem znal přes svého kamaráda, který mi ji sám doporučil. Motorka už při koupi byla ve výborném stavu a vše co bylo potřeba vyměnit ze základních věcí před sezónou jako (olej destičky). jsem počítal . Nicméně Motorka měla nádhernej zvuk, od motoru nešly žádné výstřely a různé bručení nic, motor si troufnu říct, že šlapal jako švýcarské hodinky. vše fungovalo, nic se neklepalo nic nechybělo a sedělo to tak jak by mělo. Každou jízdou začínám zjišťovat, že jsem koupil nádhernej stroj ve výborném stavu. Těšim se na sezónu a na spousty kilometrů najetejch s touhle potvorou :D

Motorku bych doporučil pro - Asi hovno posoudim, jsem začátečník. podle mě je tohle stroj jak dělanej na okruhy :)

Doplňky na motorce - Držák SPZ, Racingové plexi, Padáky, Led blinkry, reflexni pruhy na rafku. Na zakazku delany vyfuk, vzor Akrapovic. Racing polepy.

Motorka krásně sedí v zatáčkách, plynule se s tím dá projet i ostřejší zatáčka. Ovladatelnost je na výbornou. nemůžu si vynacvhálit tenhle kousek. Samozřejmě, že najdu i chyby, které mi neseděj a musim na nich zapracovat, ale jde jen o zvyk, kdy si ta mašina zvykne, že Sezóna teprve začíná.
Tak mám se Sůzou najeto přes 4 tis. kiláků a to je kolem komína a po okolí, zatím nebyl čas jet někam dál, než za střední a Libereckej Kraj. Letos koncem Července se plánuje Dovolená po celé ČR podel hranic a zavítání na Mostecký Okruh. Na českejch silnicích se nedá opravdu jezdit na hranu a tam kde jo, tak je to daleko. Za celou tu dobu sem naprosto spokojenej, žádný závady, žádný pochybnosti a žádný defekty, které by vadily cestování na tomhle Stroji. jen ty český silnice a bordel po krajích by se mohli zlepšit.
Tak a je to tu. První oficiální MOTOSRAZ v Žnadově u České Lípy ,, MOTOGOLD ,, parádní akce, sice jedna z menších ale první se Strojem Suzuki. Podle fotek je vidět, že se na to ženský jenom lepí a není o to nouze :) už tam jsem skoro přes 4 500 od února a pořád nic, Kurva, začínám si myslet, že ta motorka je dokonalá.

30.01.2015
Za rok 2014 který se v celku zdařil, jsme prolítli kolem 7 tisíc. Žádné extrémní dálky a žádné havárky nenastaly ;) Po dlouhé době sem se rozhodl zajet s kamarádem do lakovny a celou motorku přelakovat. Musim říct, že se na tom nechaly ruce a motorka je z Estetické stránky dokonalá přesně podle mých představ. Rozhodně se musim polepšit a udělat servis, než začne sezóna.

perak89
perak89 napsal 10.06.15 v 21:04 10b.

JamesonB
JamesonB napsal 05.12.14 v 00:09

V létě ti ji klidně přivezu ukázat. Má novej komplet kabát a pár uprav. Bude to pecka.

Vrabi1
Vrabi1 napsal 04.12.14 v 18:34

Teď jsem na to narazil..Když jí vidim tak mi hrozně chybí Ať ti to slouží

Luffy
Luffy napsal 01.10.14 v 19:46

Pěkněj Sradík a také moc dobrej ročník . Ať ti šlapě jak hodinky a hodně šťastných km . 10b

Harvajs
Harvajs napsal 05.08.14 v 08:00