Suzuki GSX-R 600 (2009)

Vlastník jahůd
Vloženo 8.9.2013
Aktualizováno 31.1.2014

Suzuki mě nikdy moc nebrala, ale tato se mi zdála velice hezká s málo km. no a tak jsem si řekl že zkusit se má všechno.

První dojmy - první dojem byl dobrý- motorka fungovala nebyla potlučená měla malý nájezd km a je asi tak lehká, jako všechny šestistovky- což pro mě byl trochu nezvyk. Co mě velmi potěšilo je posaz. mám 185cm a na kdejakou 6ku se mi blbě skládá, ale tady to je fajn.

Zkušeností zatím moc nemám- spíš zádné, protože ji nemám přihlášenou a tak na ní ani nejezdím. Zjišťuji zatím samé pozitiva- antihopingová spojka, možnost přepínání palivových map, nastavitelné stupačky, elektronický tlumič řízení, a pohodlnost posezu.

Tak motorku už mám přihlášenou a letos jsem na ní najel 12km na technickou a zpět :) . Ale i na tak malém kousku je poznat že je skvěle ovladatelná a jede kam se podívám. Výkon asi bude jako všechny šestky- nezkoušel jsem to točit jakoby do plna- studené cesty. Dal jsem si tam nové závažíčka do řidítek tankpad a novou gumu. Ještě koupím sedátko pro mou milou, abych mohl vozit i ji. Takže se těším až bude teplo.