Husqvarna WR 250 (1996)

Vlastník haskywr
Vloženo 26.4.2013
Aktualizováno 26.4.2013

Je lehká, krásně ovladatelná, dobrý zátah od spodku a žádný velký kopanec

První dojmy - Silné a dobře ovladatelné endurko, které se spíš blíží ke krosu. Nelíbyl se mi funkce centrálního tlumiče, ale to je tím, že je rozbitý a je dost vysoká... Jinak motka padla hned do ruky.

Motorku bych doporučil pro - Je dobrá na přechod ze 125 2T, pro někoho kdo si chce i zaskákat a pořádně jí naložit, má spz. Pořizovací ceny jsou jinde, ale pozor na stav ať tam nezahučíte potom na dílech

Mám rád 2T, je lehká, má slušný výkon, možnost individuálně nastavovat podvozek a potřeboval jsem světla, to spíš v zimě a spz na přejížďky.
Hezky ovladatelné, brzdy se dají dobře dávkovat, ale ke konci jsou ostré, motor mě překvapil příjemným chodem od spoda, podvozek ještě musím do opravit. Spotřeba se liší od stylu jízdy, začíná na 6l a při sakra tahání jde k 10litrům, ale to už je strašnej hukot. Poruchy mám drobné, jsou zaviněné především předchozím majitelem, který se o moto nestaral, je to také už starší ročník. postupně opravuji na co přijdu. Možnost dílů je o něco slabší, ale stále se dá sehnat. WR krásně zvládá les, louky a částečně i trať, na ní ale úplně nestačí pokud se bavíme o pořádném crosu, hobby motot cross zvládne v pohodě, na silnici dobré, na delší cestování to není, patří do bláta