Suzuki XF 650 Freewind (1998)

Vlastník luckyus
Vloženo 2.3.2013
Aktualizováno 30.3.2013

Obratná,dostatečně silná,skvělá i do města

Suzuki DR 650: Vybrace motoru,nebyl to cesťák
BMW F 650 GS: Má ho skoro každý

První dojmy - Skvěle ovladatelná a dos.tatečně výkoná

Doplňky na motorce - Turistické plexi,padací rám,vyhřívané hefty,blastry,mřížka před chladič,teploměr oleje,velký kufr

Vždy jsem chtěl enduro.Skvělá motorka naprosto bezporuchová(držák).Motor dostatečně výkoný,brzdy přiměřeně účiné,podvozek do rychlosti 130 klidný(na enduro),bezvadně ovladatelná,spolujezdec sedí pohodlně,úložný prostor jen na nářadí(dokoupen velký kufr)spotřeba kolem 5-7 litrů,takřka bezporuchová.V terénu je jako doma,ve městě je to obratná štika,nemá moc v lásce dálnice(jednoválec).Okresky jsou jeho parketa a samozřejmě terén.

Mickey7481
Mickey7481 napsal 17.01.15 v 07:16 10b.

TominHF
TominHF napsal 06.04.14 v 22:58

Že jsem ještě tak smělej, http://www.motorkar...etail&ddid=33334 zde na třetí fotce v tom "stínu" je ta díra v které to mám přišroubované já. Pomohlo by to? Chci to především proto že když mám motorku na bočním stojanu tak stojí téměř rovně a moc nechybí k překlopení. PS. motorku jsem koupil před dvěma dny od pána menžího vzrůstu a moc toho o tom nevěděl

TominHF
TominHF napsal 06.04.14 v 22:33

Zdravím Hledám rady jak tuto mašinu zvýšit, ve spodní části, kde je přišroubován centrálí tlumič je nějaká volná dírka, přišlo by mě to že to je k tomu, není to nějaký napružený a zvládnu to sám? Nevíte? Musí se potom něco ještě dalšího? Jinak parádní mašina, dávám 10b.

bartaklev
bartaklev napsal 27.03.13 v 20:29

týýýýýý woe, Luky - tak tu sis fakt vymazlil

Milan1963
Milan1963 napsal 02.03.13 v 17:59 10b.

Dobrá koupě. Jen té dálnice bych se nebál. Sám mám taky 4takt 1válec a na dálnici jsem skoro jako doma.