Honda CBF 600S (2004)

Vlastník stafler
Vloženo 23.12.2012
Aktualizováno 28.11.2013

Nemínim se opakovat ale jen musim dat za pravdu všem ostatnim co tu psali postřehy a komentáře na tohle moto

Honda CB 600F Hornet: důvod neuveden

První dojmy - od první chvíle mi padla do ruky,po prvních km po okolí mi přišla ok.nejsem žadnej janek a tak přišel i respekt přece jenom je to moje prvni silnějši kraska,ale netrvalo dlouho a zvyknul sem si.První sezona a první 4000km za mnou,a to mě zpomalilo čekaní na noty.

Motorku bych doporučil pro - vhodna pro začatečníky jako sem já,a asi i pro to naše druhé a jemné pohlaví

Doplňky na motorce - kufr,padáky,rozšířeni zrcatek,ukazatel zařazené rychlosti,zavažička do řidítek,zadní blatníček, prodlouženi předního a na zimu hlavní stojan.

Začal sem s hornetem,potom sem začal řešit vzhled,budiky,kapotaž rv a cenu a vyšla mi tahle moje kraska.Na 3 sem se byl podivat a jistě mi date za pravdu že fotky u inzeratu a realita je dost odlišna.Jel sem až k Budějovicim a přivez ji domu den po mém svátku 12.11.V zakladu a ze špatnou baterkou jinak ok.jsem spokojenej,jde solidně za plinem když je potřeba,motor tolik neřve a není třeba ho tolik točit,ale jde to a snese to,brzdy i bez abs slušné,podvozek nastavitelný ale dost tuhý i přez to toho odpustí dost.spolujezdce sem měl jen na pár km ale nic moc,sjížděla dolu a mačkala mě na řidítka,spotřeba vyhovující podle vašeho stylu jízdy a zadek sem cejtil až tak po 150km ale jde o zvyk!

Lubos92
Lubos92 napsal 20.11.13 v 20:14

Ahoj; zajímavá fotka ...

Neto
Neto napsal 28.07.13 v 21:47 10b.

cebeer
cebeer napsal 23.12.12 v 20:09

Je to Honda. Ta bude šlapat bez problémů. Tak hodně šťastných km.