Kawasaki ZR 7 (2001)

Vlastník TAJDA.cz
Vloženo 16.9.2012
Aktualizováno 16.2.2016

Krásná, hodná a zatím věrná holka. Nezlobí, nekouše

Yamaha TDM 850: kvůli referencím na ZRko a stylu motorky

První dojmy - Po ujetí zhruba 3 tis. bez problémů. Kawa se chová předvídatelně. Jediný slabý článek vidím za řidítky, vzhledem k mým dosud slabým zkušenostem. Ale kilometr od kilometru je to lepší :-) ! Už aby bylo jaro! Zatím nájezd bez závad, spotřeba kolem 5-ti litrů v průměru.

Motorku bych doporučil pro - ZR 7 můžu jen doporučit v podstatě komukoliv, jako nenáročnou, spolehlivou, pohodlnou a cenově dostupnou motorku.

Doplňky na motorce - ...pár doplňků, přečalouněné sedlo, širší řidítka, zrcátka v chromu, gripy, páčky, blinkry, zadní čiré světlo, kryt chladiče oleje, pancéřové brzdové hadičky,... aby byla holka hezčí ))

Moje první "VELKÁ" motorka. Před ní zkušenost 3 roky na skůtru 250 ccm a před ním dlouho nic. Někdy v pravěku SIMSON a PAŘEZ . Překvapený jsem z hladkého přechodu na "dospělou" motorku. Po 1 tis. společných kilometrech o ní můžu říct, že je na mě hodná a nezlobí. T je přesně to, co jsem od ní očekával.

Tak nastal čas se rozloučit a postoupit dále. ZR sedmička jde dělat radost novému majiteli.
Za celou dobu, co jsem ZRko jezdil ( a že těch klometrů pár bylo) , nevbyl jediná problém.
Měnil jsem oleje , filtry, destičky, gumy,...prostě jen spotřebák.
Jinak nový řetěz a řetězovka, a baterka ( která byla v moto snad ještě původní :-o )

fvp
fvp napsal 08.02.13 v 13:26 10b.

Peknaaa

fvp
fvp napsal 18.09.12 v 08:20

Dalsi majitel ZR 7...
Tak hodne stastnych kilometru...