Honda CBR 1100XX Blackbird (2002)

Vlastník Sade-1
Vloženo 20.6.2012
Aktualizováno 15.4.2017

Mam jí doma chvilku, takže zatím seznamovačka, ale už jsme najeli prvních cca 500km a zatím naprostá spokojenost a prostě perfekt! :)

První dojmy - Co se týče jízdy, tak jsem byl oproti starší cbr 600f naprosto uchvácen. Bylo znát neskutečně znát že jde o jinou třídu! :) .. I přes to, že mam skoro 2 metry, tak se na ní poskládám vcelku pohodlně a jízda je super! Zátah je už odspodu a otáčky nad 6-7 tis jsou teprve ta správná "erekce" !!! :)

Je to prostě precizní a úžasný stroj !!! To jsou mé první pocity.. Vysněná motorka od roku 2001, kdy jsem si koupil svůj první motokatalog :D ... Super zátah už od nízkých otáček, po překročení 7tis motor ukazuje že je teprve začátek jízdy, je pro mě maximálně pohodlná, na svou váhu při jízdě velice dobře ovladatelná, prostě SUPER !!! :)..
Už jsme spolu najeli pár tisícovek km a musím říct že bomba.. Na to pravé cestování jsou samozřejmě pohodlnější mašiny, ale jízda na ní je prostě pecka! :)... Na mašinu jsem dal nové racing plexi, vyhřívané rukojeti od oxfordu a vyměnil jsem prasklé sklíčko na přístrojové desce..
K vánocům dostala moje milenka nové laďáky :).. Ať to má ten správnej zvuk

Byl jsem s ním maximálně spokojenej, nikdy mě nezklamal!!! V únoru 2017 prodán. Kamarád si ho odvezl.

Fullpower
Fullpower napsal 11.08.12 v 19:12

krásnej kousek, ať to lítá já už nalítal s XX za necelýho půl roku 10 tis km, no lítám skoro jak to jde, auto spí v garáži no je pěkně, asi ho ještě provětrám

rof-pisek
rof-pisek napsal 01.08.12 v 10:45

krasavec za 10b.

Sade-1
Sade-1 napsal 02.07.12 v 08:53

Díkes! Je to krasavice a za těch 14 dní už máme přes 1000 km a zatím naprostá spokojenost se vším !!! J to prostě bomba !

kůča-cbr
kůča-cbr napsal 30.06.12 v 19:58

tak ta vypada hodne pekne,vybral sis bombovej stroj,budes s ni spokojenej,ja tuhle motorku miluju.hodne stastnych kilometru.10b

Sade-1
Sade-1 napsal 26.06.12 v 21:28

Díky ! Váhal jsem jestli žraloka ( kawu zx12r ) nebo Blekouše. Ale nakonec... Jasná volba!