Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník horadys
Vloženo 5.5.2012
Aktualizováno 18.9.2012

Kdyby mě ještě před dvěma roky někdo řekl, že propadnu svobodě jedné stopy, řekl bych mu, že je cvok. Ale díky svým studentům, kteří mě asi ze schovívavosti vzali s sebou na výjezd na vypůjčeném skútru, se tak stalo.

Když bylo jasno, že už není cesty zpět a touha po motce zvítězila nad vším ostatním, bylo potřeba vyřešit do čeho půjdu (samozřejmě jsem ve svých padesáti nejprve musel udělat papíry na velkou motku). Dlouho jsem měl poměrně jasno v tom, že zvítězí Virago 535. To mě ale bylo vymluveno s tím, že mě to za pár dní připadne jako moped. Zlom nastal tehdy, když jsem u brněnské Olympie spatřil Maraudra. Byla to jak se říká láska na první pohled. Velkým problémem bylo jak vše oznámit manželce. Když jsem se k tomu odhodlal, říkala cosi o nějakém debilovi, kterej se zramuje. První jízdy byly s velkým respektem, ale po krátké době jsem si na motorku zvykl. Až jsem si byl dostatečně jistý, tak jsem nadhodil manželce, jestli to nechce zkusit jako baťoh. Zprvu se zdráhala, potom (zřejmě aby měla ode mě pokoj) usedla a zcela změnila názor na ježdění na motorce. Pro mě je velice snadno ovladatelná (teď mám na mysli motorku), výkon vzhledem k váze je z mého pohledu postačující. Je pravda, že brzdy by mohly být trošku ostřejší a nádrž o nějaký ten litřík objemnější. Zajímavá je i spotřeba, při pohodové jízdě na delší vzdálenosti něco kolem 4 litrů. Marauder je skvělá motorka pro začátek jednostopé kariéry, samozřejmě teď po roce ježdění se v hlavě rodí myšlenky na něco silnějšího, ale zatím maximální spokojenost.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 20.05.13 v 08:46 10b.

suprová leštěnka ta Tvá Suzina gratulejšn

jikov
jikov napsal 30.06.12 v 12:43

Krásná Suza,ať ti laďáky dlouho bublají.10b.

Kamy
Kamy napsal 12.06.12 v 15:22

opravdu hezká mašina, hezká recenze a hezký příběh. Přesně tak si to představuju i já, už se těším až ty papíry dodělám, vezmu mašinku a vyrazím do světa... Přítelkyně už je na to připravená a natěšená zároveň... Přeji Vám mnoho krásných zážitků, protože na mašině se to úžasnými zážitky jen hemží, což se o výletech v autě říct nedá.

Paarek
Paarek napsal 11.06.12 v 19:20

Mazec ty koncovky tak už jen ať už si ready a vyrazíme ne??

Paarek
Paarek napsal 06.06.12 v 22:26

Radku kamaráde, tak tobě samozřejmě přeju co nejrychlejší uzdravení ať spolu můžem už konečně vyjet jo a mašina jasnejch 10 bodů...akorát se mi zdá nějaká povědomá