Kawasaki Z 750 (2007)

Vlastník blizzzard
Vloženo 11.4.2012
Aktualizováno 21.4.2013

Nemám co bych k tomu řekl... svojí dokonalostí mi sebrala všechny slova. Dlouho jsem po ní toužil a teď je konečně moje :))

První dojmy - R I P Sejdem se v nebi lásko =)

Nemůžu z ní odlepit oči. Kdo jí má ví, kdo né ať určitě vyzkouší :)
Svoji mašinu nebudu nikdy hodnotit záporně :)
Že mě z ní bude po 300 km bolet prdel (jako že fakt bolí i ruky nejspíš z ty agresivní jízdy ke který mě ona prostě nutí) jsem už dřív četl z všelijakejch recenzí a je mi to úplně jedno ..Když je tvým snem, odpustíš jí cokoli..
Krásná, ovladatelná a ten zvuk ! Co víc chtít :)

6.5.2012 - Konečně jsem se dostal k prvnímu měření spotřeby - sluníčko, takže teplota na měření neměla vliv + trošku svižnější jízda ->cca 6,25 L
Bál jsem se toho jak často tankuju a tahám za to (tankuju vždy plnou 15-16litrů), ale když se nad tím teď zamyslím tak je to jednoduchý :) Jen jezdím delší vzdálenosti než na jaký jsem byl dřív zvyklej :)
Když za den ujedu 150 km je to polovina dojezdu nádrže, tak se nemůžu divit že se holka prostě trošku napije :))

8.5.2012 - Druhé měření spotřeby, sluníčko, klidnější jízda sem tam zatahání po dálnici -> cca 6,22 L .

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 06.08.12 v 15:52

Gratuluji k pěkné motorce. Přiděluji jí 10bodu. Přeji spoustu km bez zavad a nehod. Klínem dolů

Haňula
Haňula napsal 30.06.12 v 13:22

Krásná motorka, povedené fotky Tak hlavně spoustu spokojených km

blizzzard
blizzzard napsal 27.06.12 v 08:33