Yamaha YZF 600R Thundercat (2000)

Vlastník PrincessDevil
Vloženo 24.1.2012
Aktualizováno 24.9.2013

Tak jsem koupila Hromkočku, má první vlastní motorka :) Těším se až budou suché silnice bez sněhu a ledu, pač to jí hned vyvezu z garáže a budeme se spolu seznamovat!!!

První dojmy - Jízda je super, krásně se naklání do zatáček, je to taková hračka :)) Ale manipulace na místě pro mě je dost těžká a špatně dosáhnu na zem,takže couvání na moto je pro mě nereálné :/

Doplňky na motorce -

Chtěla jsem něco mezi sportem a cesťákem a to je číča ideální střed, nebolí za delší jízdy zadek ani záda, super posed, měkké sedlo. Brzdí super po opravě brzd, vidlí, výměny kapaliny do tlumičů i s gufery a nových destiček udělané v servise :) Jízda je super v tom že má tři dechy, kor po seřízení a vyčištění karburátorů, první hned ze startu, pak další v 6 tis ot a třetí, když už si myslí člověk že víc táhnout nebude, tak překvapivě v 8 tis další, je to pěkná hbytá mrška, někdy až moc :D Při startu ze začátku se mi stávalo, že mi málem ujela pod nohama. Takže ruce na řidítkách a prdel na konci moto, určitě super pohled pro ostatní :D Ale časem jsem už na to přišla a získala cit v ruce pro ukočírování číči :D Jen jediné co mě tak trochu zamrzelo, je to, že je od výroby zadní guma 160, nechápu proč ne180, tím by prdelka vypadala ze zadu lépe :)) Dá se tam dát, ale musel by se sundat zadní blatník aby se tam vlezla.

PrincessDevil
PrincessDevil napsal 04.04.14 v 19:22

Ještě jednou díky za chválu Ale stále je tu problém mé výšky a muší váhy, manipulace na místě či manévrovat na přední místo v kolonách v malé rychlosti, to se mi přetáčí život před očima

ZlomenyUcho
ZlomenyUcho napsal 18.03.14 v 16:32

Ahoj, letos budeme pořádat sraz t-catů kdyby si měla zájem

James000702
James000702 napsal 25.09.13 v 07:24 10b.

Ďábelské spojení ty a tvoje mašina... Tady není co řešit akorát teď asi celej den nic udělám...

123ps
123ps napsal 25.09.13 v 07:23

Moc pěkný obě dvě

123ps
123ps napsal 25.09.13 v 07:22 10b.

Moc pěkný obě dvě