Harley Davidson FXCWC Softail Rocker C (2009)

Vlastník jsar
Vloženo 21.1.2012
Aktualizováno 2.5.2014

Krásná mašina s osobitým stylem. Už při koupi ojeté mašiny byly namontovány výfuky Vance & Hines a sání K & N . Dlouho jsem o ní přemýšlel a zvažoval její koupi. A teď je v garáži. Jsem z ní unešený a myslím, že mi ten "únos" vydrží.

První dojmy - Trochu jiný posez než u DragStaru, jinak sedí v zatáčkách (široké zadní kolo), ale po chvíli mi padla do ruky. Ten zátah, ten zvuk!!

Doplňky na motorce - Výfuky Vance & Hines, sání K & N, plexištít HD, brašny s držáky na zakázku,

Sezóna 2012 : Po ujetí necelých 9000 km v tomhle roce mám z ní ten nejlepší pocit. Vždy a znovu mě dostane už při nastartování. Dunivé hřmění ihned spolehlivě přiláká pozornost. Slabší nátury povyskočí úlekem. Během sezóny jsem stroj trochu upravil. Možná ne až tolik do krásy, jako do užitné hodnoty. Přidal jsem plexi štít. U stroje této kategorie trochu sporná záležitost. Ale po ranní jízdě do Plzně v 6 stupních, kdy mi vítr rval přílbu z hlavy a zmrzlýma rukama jsem se skoro neudržel na heftech bylo rozhodnuto. A nelituji. Jízdu si teď užívám i v rychlosti nad 130 km/hod. Držáky na brašny a brašny-no, co dodat. Jsou na zakázku a myslím, že jsou slušivé (sundavací-zasnandací, rychle a snadno). A nezbytný medvídek Kuki na zadní sedačce. V technice nebylo co měnit. Mašina jezdí, brzdí jak má. Moje obavy z toho, že mi každou chvíli něco upadne (jak mě varovali "rejžaři"), se ukázaly liché. Celou sezónu jsem nepotřeboval servis, s výjimkou instalace doplňků. Takže tolik k této sezóně. Maximální spokojenost! Je to stroj snů! Vážně! ***

Sezóna 2013. Nezačalo to nijak slavně, duben a pořád zima. Pak se na chvíli oteplí a než se vykopu do garáže nastartovat a vyjet, už se zase zatáhne, ochladí... Nakonec jsem už vyjel, ale těším se na léto. Přezul jsem obě gumy (to byl ranec!) a tak jsem skutečně připraven. Já ano, ale obloha???
Gumy už jsem zajel. Dobrý. Úžasný pocit z těch šemíků mezi nohama!
Před srazem HD v Praze jsem odcvaknul štít a už jsem ho zpátky nedal. Ale na delší štreku s teplotou pod 10 stupňů bych ho tam zas dal! Najeto cca 6000 (to ta dlouhá zima).

Sezóna 2014: začala brzo a co v ní bude, se uvidí. Nějaké převratné změny nechystám.

Pidas352
Pidas352 napsal 01.04.18 v 16:56 10b.

Kopriw
Kopriw napsal 18.04.15 v 11:40

tenhle softail by mi nevadil

JetFly
JetFly napsal 02.05.14 v 14:20

Rocker ... je muj sen ... jasnych 10 ... uzivej si ho

čert129
čert129 napsal 25.04.14 v 18:50

krásné kousek přeji Ti hodně šťastných km. a pohodu na cestách jasných 10b.

JetFly
JetFly napsal 07.02.14 v 12:24 10b.

Luxusní jasných 10