Yuki GY4 125 ST/SM (2005)

Vlastník spike6
Vloženo 16.9.2011
Aktualizováno 22.1.2014

Jezdila moc dobře až na pár momentů a do nedávna. Při cestě do školy začala hořet za jízdy

První dojmy - Moto jede dobře, přijemný řízení i vcelku pohodlná až do doby než začnete točit vyšší otáčky, poté jsou cítit dost silné a nepříjemné vibrace. Byla v servisu jen dvakrát za dva roky, ale měla i vady okolo, který jsem vyřesil i sám. Mximálka se pohybuje kolem 90 km/h.

Motorku bych doporučil pro - Pro začátečníka v případě, že ji bude za rok dávat pryč nebo pro člověka, který si moto rád repasuje/předělá.

Motorka zatím parádně drží, spotřeba je taková jaká by měla být. Brzy jí budu muset dát do servisu kvůli výměnně oleje ale to je všechno. Každý si na Yuki stěžuje a já se nedivím. Měl jsem ji 2 sezóny a tu třetí mi umřela. Je to sice čína, ale já k ní měl určitou citovou vazbu.

Lubos92
Lubos92 napsal 07.05.13 v 13:55

Pěknej stroj .

spike6
spike6 napsal 20.09.11 v 15:36

dík moc ta tvoje Vista vypadá taky moc parádně ale do choppera bych asi nešel já mám radši tyhle typy motorek a pak pujdu do cesťáka =)

Krmi
Krmi napsal 16.09.11 v 16:33

Chlape když se o yuki staráš vydrží hodně ta tvoje je moc pěkná jasných 10b a suprový zbytek sezony v jejím sedle s pořád plnou nádrží měj se