Aprilia RS 125 (2002)

Vlastník A.n.d.r.y
Vloženo 30.7.2010
Aktualizováno 24.8.2015

Aprilia, skvělá motorka. Doporučuju všem začátečníkům, 2T jednoduchý na údržbu a skvělý zážitek z jízdy.

První dojmy - RS byla moje první pořádná motorka. Asi do konce života si budu pamatovat svoji první legální jízdu bez instruktora za město. RS jela jak z praku a já jsem jezdil celej den až do večera. Večer jsem slezl s bolavýma zádama a rukama (:D).

Motorku bych doporučil pro - Mladý závodník, střelec, lamač dívčích srdcí :D

Hlavní důvod proč jem si vybral Aprilku byl dvoutakt a parádní vzhled. Motorka je pro mě zážitek a nikdy mě nebavilo jezdit na 4T 125- nuda. Dvoutakt má přesně to co chce každej mladej kluk. Silný motor(v rámci možností), suprový vzhled a jednoduchou údržbu. Jezdil jsem na ní 4 roky a nikdy na tyto 4 roky nezapomenu. První kolínko, první okruh, první havárka .. bylo toho moc. Co je mi teď líto, že jsem ji pustil do světa. Skvělý stroj.

K samotný motorce, jediné co jsem za celou dobu měnil byly spojkové lamely (moje pičovina) a další blbosti který nestojí za řeč. Za celé 4 roky jsem neměl vážnější závadu, takže za mě v 16 letech jedině italskej dvoutakt! Spotřeba byla ok- podle stylu jízdy, semtam olej, žádná hrůza. Co jsem nesnášel byla jízda jako spolujezdec. Možná je to tím že to nesnáším na jakýmkoliv stroji, ale na aprilce to platí dvojnásob. Záleží, ale asi na člověku- holky si nikdy nestěžovaly :D.

Dalším vysněným strojem je RS 250, ale bohužel zatím chybí finance.

Ať žijí dvoutakty!

lukyky
lukyky napsal 30.01.12 v 21:32

Jo Jo už bylo na čase Však tebe to taky čeká Tak at už jde tá zima do pr...e a na jaře taky hlavně bez nehod

Skunk
Skunk napsal 07.08.11 v 08:39

Krásnej kousek ... barva je super

A.n.d.r.y
A.n.d.r.y napsal 22.06.11 v 17:38

Jojo každopádně, jsou i líp vidět

stojaspalka
stojaspalka napsal 13.06.11 v 10:54

tyhle blinkry sou važně lepší než ty starý ;)

pernikarpavel
pernikarpavel napsal 26.05.11 v 15:40

přesně ták moc pěkná aprílka