Kawasaki Z 750 (2007)

Vlastník KarlZ750
Vloženo 27.6.2010
Aktualizováno 16.4.2012

moje druhá motorka po zephyru 550 a taky splněněj sen (Prodáno)

Pokoušel jsem se jí sehnat s 25KW v TP ale fakt to nebylo možný a když už tak za ní dotyčnej chtěl nekřesťanský peníze který se blíží funglovce:) Tak jsem si lámal hlavu co s tím protože jsem jí fakt chtěl a tak mi nezbylo nic jinýho než čekat. Za nedlouho jsem narazil na motorkářích na profil Milíka a tímto mu děkuju že se tak hezky rozepsal a popsal postup zavření na 25KW. Ani jsem netušil že to vůbec jde tak jednoduše a za tyhle peníze, zvášť z motorkou z druhé ruky, ikdyž jsem se na to jednou ptal a byla mi řečena úplně jiná cifra. Tak jsem se rozhodl že koupím otevřenou verzi a že mi asi nic jinýho nezbyde, snad nebudou nějaké problémy. Netrvalo to tak dlouho a narazil jsem na jednu krásnou za solidní peníze opravdu coby kamenem dohodil, tak nebylo co řešit přijelo se kouklo se projelo se a za nedlouho byla doma, konečně:).Vyřešilo se to nepříjemné zavření které opravdu muselo proběhnout a následný zápis do TP na základě potvrzovacího papíru z kawasaki, vše proběhlo bez problémů. Jinak zavření mě vyšlo na 2100,- se vším všudy včetně úřadu.
    Mám najeto kolem 2500km a nemůžu si na nic stěžovat motorka mi padla do ruky hned jak jsem na ní poprvé jel a je opravdu hodná a čitelná díky luxusně vyladěné stříkačce, takže někdy mám pocit že jedu na scooteru:) jak to jede jemně, nebál bych si jí koupit ani jako první moto, ale když mi chytne rapl tak jede jak cyp:) zvášť v horní polovině otáček.
Tak mám najeto 6500km a motorka mě prostě nějak přestala bavit svým uhlazeným motorem, zkrátka něco tomu chybí, nebo spíš přebývá. Když se svezu na kámošovo SV nechce se mi vracet. Mrzí mě to ale na jaře pujde do světa:( a volba asi padne na APRILII TUONO 1000R.
Tak celkově jsem nalítal 10 000km, mašina je připravená a je na prodej. Už jsem rozhodnutý pro Tuono, inu jak se říká jednou na to vlezeš a už s toho neslezeš:) a pod to se můžu jedině podepsat, je to něco jinýho než pocitově nudný a uhlazený 4V.

Máma-RM
Máma-RM napsal 02.04.13 v 20:35

KarlZ750
14.11.10 v 17:23

jojo stavěl a 10 vteřin na to mě stavěli cajti a málem sem přišel vo papíry takže nedoporučuju
:DDDD to jsi ještě netušil co z tebe bude časem za hovado :DD

Šoty.
Šoty. napsal 10.05.11 v 09:55

Moc pěkná byla at ti tuono dělá jen a jen radost 10b jasnejch jinač díky za hodnocení

Black-rider
Black-rider napsal 08.03.11 v 22:28

Hříbek
Hříbek napsal 03.03.11 v 21:12

ŠPerk parádní barvy 10

Zx-10RCarlos
Zx-10RCarlos napsal 16.02.11 v 10:19

Jo zelená je prostě zelená