Yamaha XVS 650 DragStar (1998)

Vlastník jirixvsdrag
Vloženo 4.5.2010
Aktualizováno 26.5.2010

Tak tady tu pusinu jsem koupil od pražáka,kterýho asi omrzela.Trošku jsem ji vypulíroval a nazdobil a ted se spolu proháníme krajinou s kamarádama,který motorkaření bere taky.

Je to čtyřkilo,ale jezdí slušně,dal jsem jí tlustější ladáky aby to pěkně prdělo.Má 24KW což je od 650draka rozdíl 5KW mínus,nějak zvlášt to ale nepocituju.Měl jsem kdysi FZX 750,tvz.malýho V-maxe,to samozřejmě cítit je.Spotřeba je slušná do 4litříku takže jezdim kdy chci a kam chci,a o to mi taky šlo.Objem ničím nenahradíš,bude určitě někdo namítat,je to samo trochu pravda,ale na spotřebu a pohodový jízdy mi to stačí.
Proč ze 100koní na čopříka,mám k tomu svý duvody,který hlásí každej výkend v televizi,osobně jsem se s tím setkal a proto "jezdím s motýlama"jak říká muj moudrý kamarád.
Zvuk díky ladákum,je dobrej(to netvrdím jenom já)Od 650 to sotva poznáte.
No co ještě,trošku bolí záda od širokejch řidítek jako kráva ,ale o tom to je,motorkář musí trpět

Maraplayer
Maraplayer napsal 05.01.11 v 04:27

Krásná mašinka. Dávám 10b. A jak říkáš "motorkář musí trpět"

Loner-71
Loner-71 napsal 19.08.10 v 22:59

Taky jezdim na pohodu, takže vim vo čem je řeč. Motka je taky dost dobrá. Škoda že jde dát jen 10 b. Přeju pěkný počasí a pohodu na cestách.

HansWoss
HansWoss napsal 09.06.10 v 20:07

Pěknej kousek,pohodu v sedle a super sezonu,10b

pepakawa800
pepakawa800 napsal 21.05.10 v 22:24

Nazdar chlape, neznám já tě od někud? Joooo už vím ty jezdíš většinou předemnou Odemně máš 10b

Petr67
Petr67 napsal 13.05.10 v 15:51