MZ 125 SM (2001)

Vlastník FEŠI
Vloženo 14.9.2007
Aktualizováno 2.7.2010

Prodáno:)
Jedná se o 4-takt, 4-ventil a 4-válec.:)Samozřejmě, že ne, ale mě se ty tři čtyřky hodně líbily tak sem je tam dal. Mám ji dovezenou z Německa(víme proč). Téměř vše je na motorce původní, až na přední blatník a držák SPZ(myslím že hezčí)

Tak už ji nemam. bude mi poo ni smutno..:)
Cestuji rád po okolí, nejčastěji po okreskách. Sice je tam horší povrch, ale o to je to větší sranda při kličkování.

Další info: Moto mám od 11. 8. 2006. Jednoduchá na údržbu, spotřeba je luxusní,a design?? to je věc každého!! Závady nebyly žádné vinou motorky(vždy za to může řidič!!). Pouze já sem byl vůl a omylem sem nastartoval s kvaltem a s motorkou postavenou do kopce!! Výsledkem byla stržená volnoběžka(1603kč). Ale už sem se snad poučil.Není pravda, že na tyto motorky nejsou náhradní díly, ale musí se chtít je hledat, všechno co sem potřeboval se dá najít! Musí se chtít!Prosím všechny spammery aby mi nepsali co je lepší(2/4-takt). Pokud bude rozumný dotaz, mile rád jej zodpovím.

JindraM
JindraM napsal 26.01.13 v 18:12 10b.

Hezká MZ, máš ji ještě? Minimálně 3x do roka pořádáme MZ srazy, tak by ses někdy mohl přijet ukázat

www.MZ-WORLD.cz - staré fórum na nové adrese!

PMriders
PMriders napsal 27.03.11 v 12:41

10 bodů!!

m1lh4us
m1lh4us napsal 13.11.08 v 22:14

Zdravim všechny maniaky do MZtek a motárdů celkove... mám dotaz! jaký sou nejčastejší problémy/závady na MZtce?? chci si ji koupit tak jen abych věděl co čekat díky moc a kdyby nekdo napsal tak na maila milhaus.masek@seznam.cz nb na profil díky moc a krátkou zimu.

Erik.
Erik. napsal 19.06.08 v 21:11

cau,kdyzbys to chtel protat daj mi jedet beru hned,dik za odpoved

PRiPaDoVaK
PRiPaDoVaK napsal 24.05.08 v 17:59

zdárek chlape... uvažuju o koupi SMka a rád nějaké to info o motorce...až jí pudu kupovat na co dávat majzla, jak se to chová za jízdy apod. víš co myslim ne.nerad bych totiž aby mě potom nějakym způsoben natáhly. jinak ať jezdí bez nehod a dikes předem