Honda CBR 1100XX Blackbird (1997)

Vlastník YellowDevil
Vloženo 30.9.2009
Aktualizováno 30.9.2009

Je to můj mazel a zatím bych ji neměnil. Pohodlí, jízdní vlastnosti a spotřeba super!

Blacka jsem si koupil začátkem roku 2008 a měl najeto cca 37500km. Když jsem ho kupoval, tak jsem věděl, že mě nebudou čekat žádné větší investice mimo motorového oleje a filtru. Filtr kupuji originál honda a olej motul 5100 ester 10W40. Gumy Dunlop D205 Touring byly nazuty asi při 35000km a nyní mám najeto cca 45000km (gumy stále ještě drží) ale na příští rok budu muset přezout. Značku nezměním protože jsem s Dunlop velice spokojen, akorát změním typ a dám na radu kamaráda (HonzaZRX) a koupím Dunlop Roadsmart. On je s těmito gumami spokojen tak mi je doporučil. Jinak s Blackem jsem maximálně spokojen a nevím jaké bych napsal zápory. Kladů je několik a možná že i víc. Je to pohodlá motorka a mezi její přední výhody patří: Jízdní vlastnosti, ovladatelnost, spotřeba, akcelerace. atd... Je to prostě cestovně sportovní motorka a to mě hrozně vyhovuje!

Prostě honda!

U.F.O
U.F.O napsal 16.02.10 v 09:37

ČUSEC Kájíku honda dobrá ale i suza je dělo a yamaha a ducati a bmw a kawasaki a dněpr a třinda a simson a babeta a nejvěčí kanon je jasně pařez ale pač tě znám a vím že miluješ hondu dávám ti jen 2 bodíky né za to že je mašina taková mašina je krasavec ale ty jsi hroznej a tak je dávám jezdci maša má za rovcných 8 bodu a když to sečtem tag nám vyjde 10 máš holt kliku ale i tag japonec jako japonec každá má své kouzlo

SensationBlaack
SensationBlaack napsal 21.10.09 v 14:13

Pekne Titanove XX...

BIKERLUKY
BIKERLUKY napsal 17.10.09 v 21:55

Čus Karlos,dávám ti taky 10 bodů,moto je super ale chtělo by to asi tu garáž co psal Hanz.Hodně moc štástných km a příjemných chvil strávených z touhle kráskou.Jo a Suzuki je taky dobrá

YOSH_BOY
YOSH_BOY napsal 30.09.09 v 21:52

dvořka co to tu bleješ za kecy? to je jak na líbku vole honda dobrá a tim to hasne ne?

HonzaZRX
HonzaZRX napsal 30.09.09 v 18:56

Tak tuhle motku znám dobře a musim říct že je to fakt mazlik... jediný co jí schází je vlastní garáž ale snad tě ježíšek vyslyší tak ať najedeš příští sezonu alespoň 2x tak víc než tuhle dávám 10 hondíků