Yamaha XV 1100 Virago custom (1999)

Vlastník viragoman
Vloženo 28.9.2009
Aktualizováno 21.9.2022

Skvělá motorka, poslední ročník její výroby 1999 v super stavu.

První dojmy - Po deseti letech jsem si udělal radost a koupil Virago 1100 (1999) a jsem šťastný, že jsem nešlápl vedle. Řídí se lehce, výkon je pro mě dostačující. Chtěl jsem hlavně motocykl pro pohodovou jízdu, což splňuje. Zatím jsem nezkoušel jaká je spotřeba, ale pro víkendové vyjížďky to není potřeba.

ajirka
ajirka napsal 01.11.11 v 18:51

cago jak uz rekl yura ija se stotoznuji davam 10 hodne krasnych zazitku s timto nadhernym strojem a stastne navraty cau

Yura
Yura napsal 05.06.10 v 21:10

Koukám, že tu dlouho nikdo nic nepsal. A přitom je to škoda, Viraga 99 jsou většinou unikáty v perfektní kondici a skvěle vypadají. Ta tvá to jen potvrzuje, takže sem dal 10 a přeju suprový zážitky.

Pačes
Pačes napsal 21.10.09 v 00:04

Když ji miluješ, není co řešit. Za 10!

strach
strach napsal 18.10.09 v 21:44

Připojuji se ke chvále ostatních,hlavně s tou krasavicí nic nedělej!!!Je fakt moc krásná!Samozřejmě za 10!

Doks
Doks napsal 11.10.09 v 18:21