Voxan Café Racer (2000)

Vlastník eaton
Vloženo 11.7.2009
Aktualizováno 11.7.2009

Tak jsem tedy asi první kdo tady na ,,motorkářích,, přihlásil Voxana jen doufám ,že nebudu dlouho sám,ty mašiny za to stojí...

Stylisticky skoro úžasný stroj i když ,,sto lidí ,sto chutí,, ale v dnešní záplavě kosmických lodí je to pořád jako zjevení. Pomalu si lidi zvykají na novou značku a přestávají se ptát kdeže se to vyrábí ,protože Voxan trochu zavádí svým X (xiali xsing ting pink) asi mi rozumíte. A soustředí se na techniku která je opravdu špičková ,jak v použitých komponentech,tak dílenském zpracování. Véčko 72° je hi-tech s 8-mi ventily a velice zvláštním ,podmanivě typickým zvukem který asi nelze k ničemu přirovnat. Je to retro racer který si určitě neklade za cíl honit se se závodními stroji homologovanými na silnice z dnešní nejen japonské produkce a já si jízdu s ním opravdu pokaždé užívám. Fandové jsou dnes až posedlí kultem ducatI ale Voxan je ještě exkluzivnější alternativou těmto italským strojům,takže věřím že na fóru nezůstanu dlouho jediný .

JA-NE
JA-NE napsal 11.12.22 v 20:30 10b.

Tak to je pecka

Ghostik
Ghostik napsal 31.12.19 v 00:10 10b.

Moc se mi líbí již roky. Takovy sen do let pozdějších. Krásný kafáč

EWRILL23
EWRILL23 napsal 25.08.12 v 12:39

LUXUSNÍ V2 10B EW23

Lada71
Lada71 napsal 15.08.10 v 08:28

Gratuluju,nádherná motorka a velký image.Potkali jsme se letos na Sádráku,ve skutečnosti,je ještě hezčí.Ty náhradní díly budou možná dobrodružství,ale zato to určitě stojí.Super volba,doufám,že se potkáme.

caféracertomík
caféracertomík napsal 13.07.10 v 00:18

Je to super dvouvál. Ten zvuk musí stát za to! Jen udělej nový ostrý fotky i zepředu.