Aprilia SL 1000 Falco (2000)

Vlastník MarcuS
Vloženo 25.6.2009
Aktualizováno 29.9.2009

Aprilia Falco. Rakouský srdce + italskej design = můj první dvouvál.

Už tejden prší... A je to přesně tejden co mi v garáži přistála Italská faul cvaj neboli Aprilia SL. Možná si eště někdo vzpomene, ale je to tak pět let zpátky, co sem pověsil silnici na hřebík. Tehdá sem si řek, že to bylo dobrý a bylo toho dost. Přišel čas na změnu. Ze čtyřválce tu byl jednoválec a eště navíc zpíval jen na dvě doby. Taková větší motorovka. Roky běžej, zábavy s kroskama byla hromada. Vobčas se člověk i zadejchal a trochu ušpinil, ale baví mě to. I proto MX na hřebík věšet nebudu, jen si dám zase na chvíli voraz.

Tak nějak časem ve mě ta silnice chladla, ale už na Zélandu sem dostal dvě celkem slušný podpásovky. Za A) Jiřik kupuje R1 a za B) Jirka kupuje Horneta. Znáš to, když tvý kámoši jezděj a ty sušíš nudli?! Jako to bylo pro mě utrpení pekelný, páč my trávili dny v pekhauzu, dřeli jak koně a voni si jen tak lítali krajinou. Doslova uslintanej sem plánoval co s tim udělám až jednou... a to jednou je právě teď. Pořádně sem vlastně nevěděl co chci, hlavně levně. Je přece ta ekonomická krize.Měla to bejt zase R1 nebo GSXR? To užale znám. Zase čtyřvál, zase to samý? Ne ne, zkusim to jinak. Zkusim dvouválec a je v podstatě jedno jakej(teda nesměl bejt v kůži a chromu jestli mi jako rozumíš;o) Nikdy jsem na V2 nejel, spíš sem nad nima vohrnoval nos. Ale někde sem zaslech, že prej "nechtěnýho chleba největší krajíc". No nevim...

A proč to tu píšu? Protože se na ní už tejden chodim dívat do garáže. Protože jsem úplně hotovej z tý nádherný rudý barvy a protože když jí nastartuju, padá vomítka ze zdí. Seznam te se: Aprilia SL 1000 Falco - trochu jinak. Pokračovat budu, až se svezem:o)

P.S. Pokračujeme na www.beefree.cz - motorky/V2.

pepek9
pepek9 napsal 13.11.09 v 23:20

mělo tam být NEzalíbil

pepek9
pepek9 napsal 13.11.09 v 21:13

tak koukám a čtu, že se 2V zalíbil
připomněl jsi mi s tím bržděním motorem.. že za mnou čtyřválisti nechtěj jezdit, protože nepoužívám brzdu dokud vyloženě nemusím

MarcuS.
MarcuS. napsal 07.11.09 v 12:32

to Sefo: Dík, Falco už je pryč... Ale dobrej dojem nechala, to je jasný. Nebude jednoduchý se na jaře rozhodnout po čem šáhnout P.S. to Taiko: čip i s filtrem tam byl. Zvuk dobrej, vo tom žádná! R1 se seriovou koncovkou je samozřejmě parodie

Sefo
Sefo napsal 04.11.09 v 17:53

Dobrá recenze! Četl jsem i to pokračování...tak jak? Budeš prodávat, nebo si jí necháš?

taiko
taiko napsal 24.08.09 v 11:10

Ahoj, zas jedna s pěknou barvou!!! Já měl černou a byla nudná, tak jsem to namyslel a kámo mi to stříkl. Hele k tomu výkonu, jestli nemáš čip v řídící jednotce, tak ho tam šoupni stojí to za to. Jo a taky ji někomu pujč a poslechni si to, pak si poslechni kolemjedoucí R1 bez laďáku ... ikdyž ji teď budu prodávat je to láska na celý život.