Honda CBR 1100XX Blackbird (1997)

Vlastník dmedon
Vloženo 30.4.2009
Aktualizováno 3.5.2012

Blek je super!!šedá s karbonovými doplnky a tahokovem, xenon 10K, filtr KN, imitace karbonového sedla s vyhříváním, gripy vyhřívané, gsm alarm+náklon+mikrovlnné čidlo, plno elekronických doplnků do budoucna až budou kováčky, tak snad i turbína :))

Od mých 19 let, kdy tento model poprvé spatřil světlo tohoto světa jsem se do něho zamiloval ta maska je dokonalá. Po svých 22 letech jsem měl delší pomlku se dvěma koly a nakonec po několika letech se k vám všem zase vrátil a pořídil si svůj sen!! Je to bomba nemám slov a jsem max. spokojen!! Je to nezapomenutelný zážitek s fakt nadupaným strojem!! Jak rychle stoupá ručička tachometru, tak stoupá i adrenalin :)) a brzdy ty jsou dokonalý, tak jak to jde vzhůru, tak to jde i dolů!! :)) nářez !! Nejsem blázen jen si to užívám, ale jen tam kde to jde :))

Sphere
Sphere napsal 13.05.11 v 13:55

Blekouš je blekouš Hlavně když tak i vypadá a nepodlehne nějakým šíleným přestavbám

Mára.XX
Mára.XX napsal 23.02.11 v 14:06

No tak ta je opečovávaná jak miminko

DCX11
DCX11 napsal 21.05.09 v 14:30

Hmmm je krásnej! A nechceš tam dát třeba kompresor??? Jinak bych chtěl taky,aby mi vydržela zadní guma 6-8tis! Já mám 3,max 5tis...

SensationBlaack
SensationBlaack napsal 04.05.09 v 18:43

Tak tak je to super stroj... at slouzi co nejdele a bez nehod

Hainz
Hainz napsal 30.04.09 v 11:05

je to narez ten predek to je fakt luxus vypada to jak lokomotiva