Honda CBF 600S (2005)

Vlastník raulinek
Vloženo 15.10.2023
Aktualizováno 15.10.2023

Krásná starší dáma která nikdy neztratí svůj šmrnc.

Motorka koupena od Moučka Ondřej

Suzuki GSF 650S Bandit: Není tak pohodlná jako Honda.

První dojmy - Hned když jsem na ni poprvé sednul věděl jsem že tohle je ta pravá. Moc se mi líbí její křivky a jak je udělané sedlo. Vůbec celkově na mě působí elegantním dojmem. Při mojí výšce 172 cm je to ideální stroj pro to abych ji v pohodě zvládnul.

Motorku bych doporučil pro - Tato motorka mě byla doporučena jako jedna z vhodných pro začátečníka a s tímto mohu jen souhlasit. Není to žádný dravec co trhá asfalt a při každém přidání plynu se staví na zadní ale je to milá ,rychlá a hlavně spolehlivá společnice.

Tuhle motorku jsem si vybral protože mi byla doporučena jako jedna z možností pro začátečníka jako jsem já. Mám najeto přes pět tisíc km na skůtru Peugeot Satelis 125 ale to není nic aby to ze mě dělalo zkušeného jezdce natož pak motorkáře. Určitě sem napíšu svoji recenzi ale až budu mít najeto minimálně těch 5 tisíc na Hondě. Zatím můžu jen napsat že se strašně těším jak si budu užívat každou jízdu a sbírat zkušenosti. Motorku jsem si pořídil hlavně pro cestování a pohodu takže se ode mě určitě nedočkáte údaje jakou má maximální rychlost a jak moc se dá "položit" v zatáčkách

Lucy_BikerCZ
Lucy_BikerCZ napsal 15.01.24 v 22:51 10b.

Dobrá volba! Ať to jezdí.

wi_tack
wi_tack napsal 16.10.23 v 18:58 10b.

Ta barva se mi moc líbí Ať jsi s ní spokojený a můžeš jí ve zdraví užívat. Třeba se někde v okolí Olomouce potkáme

intuic
intuic napsal 15.10.23 v 21:13 10b.

Krásná mašina Ráďo, užívej kilometry a hlavně kolama dolů...