Honda CBR 1100XX Blackbird (2002)

Vlastník Jarky
Vloženo 2.10.2023
Aktualizováno 2.10.2023

Další Honda do sbírky co napsat co by už někdo nenapsal je velká a Hoodně rychlá ?

První dojmy - První dojmy zase ve stejné řece jako pře několika léty jen stím rozdílem že je mladší v ročníku proti předchozímu Blackovy , stejně velký stejně rychlý stroj co má i po řadě let co nabídnout .

Motorku bych doporučil pro - Pro někoho kdo má už rozum a u ježdění přemýšlí.

Doplňky na motorce - nějaký ty doplňky výši Plexi vyhřívaná hefty nějaký zásuvka . A na půdě se mě válí kompletní sada kufrů a držáky nějako se mě to nechce na mašině tahat když to není potřeba.A to je asi tak všechno co mě takhle napadá .

To už je asi postižením k téhle značce Honda je už asi moje diagnóza a asi už se jen tak nezmění . Co napsat o Blackovy je velký rychlý parník co umí Překonávat velké vzdálenosti velkou rychlostí a na sportcestovní mašinu to vcelku umí i v zatáčkách i do dravé jízdy se nenechá úplně přemlouvat .

U tohohle konkrétního stroje už je na tacho Uz přes 110 tis km
Je na něm už ledacos udělaného páč čas se už nezapře jiný už je spojkový koš páč původní už dělal kravál jako Ducati . Jako každý kód zná Hondu a její úžasný napínák rozvodového řetězu co umírá jako na běžícím pásu . Nový chladič a termostat páč už starý byl zaměřený . Nový lépe stavitelný centrální tlumič . A