Aprilia Tuareg Wind 350 (1986)

Vlastník Adrenalin.vkrvi
Vloženo 2.3.2007
Aktualizováno 15.4.2008

rotax, 4 taktní motor, jednoválec, obsah asi 349cm, kotouč vpředu i v zadu, výkon cca 23kw, 5 kvalt, pneu v předu 90/90/21 michelin, vzadu 130/90/17 značka nevim.

Cesty: Sraz žádný, moto jsem vlastnil pouze necelý rok, najel jsem na ní přesně 16 860km. Za jeden den jsem také najel až 400km. Nikdy jsem s ní neblbnul na motokrosové trati, jen na silnici, nebo na louce.

Další info: Moto už nevlastním, potřeboval jsem peníze na auto. Do budoucna jsem chtěl zkusit šestku bandita a po něm devítku horneta. Tuareg měl robusní motor, který se před ničím jen tak nezastavil, napotřeboval ani baterii ke startéru, šel normálně našlápnout pákou, jen jsem za boha nemohl seřídit ventily. Po seřízení ventily nebyly vůbec slyšet, jen krásný zvuk motoru, ale po ujetí zhruba 1000km se ventily opět rozladily. Spotřeba byla při plným kopru do 6litrů, normální jízda kolem 110km/h 4.5litru. Nádrž byla asi na 24litrů paliva. Pohodový stroj! Časem mě omrzel výkon, jinak supr!

EngelKulicka
EngelKulicka napsal 18.07.10 v 16:26

Tuareg super mašina.Jsou pěkný všechny.

napsal 08.05.07 v 12:21

No jasný, mám manuál na tuto moto, ale pouze jako knihu... Jestli chcete, mužu vám jí poslat dobírkou. Má to jen jeden háček, musíte umět anglicky nebo německy...

napsal 02.05.07 v 20:12

Zdravím Vás, chtěl bych taky poprosit o manuál k této motorce. Pokud jej máte, či víte o někom, moc by jste mě pomohli. Díky, Jiří K.

napsal 02.05.07 v 08:25

Nazdárek!<br />
Nemáš prosím schema elektriky či manuál na Tuareg 350, v sobotu jsem ji koupil a jsou tam nějaké mouchy v elektrice. Díky za odpověď. Pavel