X-motos XB 35 (2006)

Vlastník JendaMotorkar13
Vloženo 19.5.2022
Aktualizováno 19.5.2022

Sice čína, ale za málo peněz docela dost muziky. Koupená jako nepojízdná.

První dojmy - První dojmy byly otřesné. Moto jsem koupil jako nepojízdné se zlámanými plasty, vychcanými tlumiči, píchlé kola, atd.. Ale věděl jsem, že to zvládnu opravit. Po vychytání všech much to celkem i jelo, sice nic závratného (tedy aspoň pro mě, jelikož jsem odkojený na 2T), ale na lítačku po poli stačilo. Není to ale na ostrý cross na trati, podvozek to nezvládá a sype se to.

Motorku bych doporučil pro - Začátečníky

Doplňky na motorce - Gripy ProGrip, custom výfuk, zadní centrál z KXF450, plasty z KXF450

Začal jsem motorem. Sundat hlavu, vačku, rozvody, válec, píst… během čekání na zásilku dílů jsem si opravil prasklý blok s mazacím kanálkem.
Do motoru jsem se pustil, jelikož předchozí majitel byl amatér a všechno skládal se starým těsněním, takže všude chcal olej. Po složení motoru následovala přední vidle. Gufera, prachovky, olej, kluzné pouzdra…
Na to že to je čína se dá, s trochou snahy, sehnat jakýkoli díl. A navíc vše se dá udělat doma. Motor je úplně jednoduchý.
Moto jsem prodal, jelikož už mi nestačila a navíc chci kupovat velký bike na cesty, takže se hodí jak cash tak i místo v garáži?.