Jawa 50 Dandy (1996)

Vlastník Bad-Ass
Vloženo 27.1.2007
Aktualizováno 16.4.2008

Moje padina, ale dravábez problému na ni dělám 90 akorát nemá ráda protivítr.

Zkušenosti: Ted v zime sem dal novou pístní sadu. Jestli uz někdo máte nekdo pocit, že vám u nejak netáhne od spoda tak neváhejte a udělejte si generálku. Udělal sem to a ted jde krasne od spoda to i ve dvou takze se motor nemusi nejak zbytecne točit.

Cesty: Do školy, na výlety a samozdřemě i motosrazy. Jako např. Brodák, Třebešovská třístovka aj.

Další info: Měl jsem problém s tlumiči. Přes gufero mi prolínal olej a po jeho vyměnění se tahle situace nezměnila. Vyřešil jsem to tak, že jsem pod gufero vložil tzv. manžetu a ta vše vyřešila. Ještě před samotnou montáží je dobré potřít břit gufera i manžety nějakým kvalitním tukem. Také jsem namazal břit u prachovky a ta doře očisťuje samotné vidlice. Já jsem použil tuk značky Castrol a mohu ho všem vřele doporučit. Má dobré vlastnosti a proto ho je možné použít na namazání skoro celé motorky. Samozdřejme nemyslím, aby ho někdo rozmíchal do benzínu. Pokud scháníte nějaké informace k úpravě výkonu klidně vám můžu poradit. Přesto by se mi hodili nějaké nápady na úpravu výkonu.

Reportáž: Čus lidi tak sem si na ni přidělal takovej spoiler tam mi napište do komentaru jak se vam to libi Diky. můžete i pridat hodnoceni předem Díky

Ady.A
Ady.A napsal 18.08.09 v 12:00

ahoj moc hezka dandyna nevis kde sehnat nahradni dily pist atd

Jawaak
Jawaak napsal 06.07.09 v 09:11

Čus chci se zeptat kde si sehnal tu parádu co mas pod motorem ?

Lori
Lori napsal 11.04.08 v 22:04

Máš odvahu ? přidej se mezi ostatní dandysty na http://dandy.tym.cz/majitel.html !

Bad-Ass
Bad-Ass napsal 05.11.07 v 19:34

to stodly (ID 50424) <br />
<br />
kolik bys za ni dal??<br />
Mozna ze bych prodal

smazany50424