KTM 990 SM R (2010)

Vlastník stanoktm
Vloženo 22.2.2019
Aktualizováno 22.2.2019

Top motorka náhodná koupě se vyplatila 3 sezóny a pořád mě baví.

KTM 990 Adventure R: důvod neuveden

První dojmy - To jede jako kráva! To bylo první co jsem si říkal ústa jsem měl jako rohlík ale to mám pořád 😂 Po pár km jsem hned věděl že to byla dobrá volba ještě když na tom jsou pneu pirelli diablo supercorsa to je zarucenej recept na radost a k tomu ještě ihned přibyli dvojčata od Leo Vince!

Motorku bych doporučil pro - Těm co se nebojí být jiní v provozu i na okruhu

Doplňky na motorce - Vyfuky Leo Vince

Původně jsem byl rozhodnutý pro Adventure 990 aspoň od roku 2008 jenže přišel kámen úrazu že v prodeji nebylo nic co by se mi libilo...říkal jsem si asi mám málo peněz tak jsem navýšil rozpočet z 170tis na 200 ale ani tak jsem si nevybral všechno slitany na kaši s 80tis v těle podle budíku...pak jsem jen tak mrknul na SMR a říkal jsem si tak zkusím něco jiného třeba to bude dobré a ono je ! Je to dovoz z DE v top stavu já ji kupoval jako druhý majitel s 10500km a nebylo co vytknout motorka nová udržovaná prostě láska...pořídil jsem novou AKU a vyfuky leo vince A šlo se lítat ta ovladatelnost na ty kila co má je super je to hračka brzdí to a když brnknu o plyn mám ji tam kde chci a to je to co potřebuju ;)

MichalR10
MichalR10 napsal 24.02.19 v 18:43

Tahle motorka opravdu neomrzí, mohu potvrdit

Lc8rider
Lc8rider napsal 22.02.19 v 16:38 10b.

Parádní kousek

PSanec
PSanec napsal 22.02.19 v 15:47 10b.

Super motorka,ačkoliv jezdím HD,tak mne překvapilo,že téměř všichni prodejci HD tuto motorku milují,zajímavý poznatek.