Harley Davidson FLSTN Softail Deluxe custom (2007)

Vlastník paavouk
Vloženo 21.5.2018
Aktualizováno 25.12.2023

Pořádný americký železo. Velká motorka, která mi sedí snad jako žádná jiná. Jestli jsem myslel že po sporsteru budu vzpomínat, tak jsem se pletl.

Motorka koupena od 4moto

První dojmy - Ta motorka mi sedla, jak kdyby byla dělaná přímo na mne. Přesto že je velká, tak za jiízdy super ovladatelná.

Doplňky na motorce - Vyměnil jsem řídítka hned druhý den, otevřené sání již bylo a jsou svedené oproti oryginálu výfuky každý na jednu stranu. Výměna proběhla v Americe u původního majitele. Byli tam výfuky Samson, zvuk je nic moc. Výměna za Screamin' Eagle, klakson do předu. Civka mezi válce. Přidání kufrů. První změna barvy 2019, napřed zmenšit množství chromu.
Pak motor na černo.

Smontovat nalakované díly.

Celá kompletace i s kufry.

Druhá změna barvy 2022.

Zbavení chromu olejové nádrže.

A montáž s konečnou barvou.
Výsledek se povedl.

Chtěl jsem velkého Harleye, softail ani nebyl původně moc v plánu. Ale když se objevil inzerát, tak se mi dostala pod kůži a už tam zůstala. Nemám zatím moc najeto, cca 400km, ale dojem z jízdy je super. Rám mi zatím připadaá v pohodě, nekroutí se. Ovladatelnots je mnohem lepsí než jsem čekal. Spojujezdec v pohodě, jen ten výfuk na pravé straně omezuje nohu na stupačce, aby nedošlo k pálení podrážky. Jinak pohoda.

Meggier
Meggier napsal 28.05.18 v 19:43 10b.

,super

paavouk
paavouk napsal 24.05.18 v 11:05

Díky,
barva bude přes zimu změna.

JirkaMetal
JirkaMetal napsal 23.05.18 v 22:00 10b.

Paráda gratulejšn.

romahrnc
romahrnc napsal 23.05.18 v 13:23 10b.

Hezkej Haryk...jeste bych dal 21’ kolo dopredu a pneu s bilym lemem...pak bude dokonala...ta barva! Pecka

lebkarel
lebkarel napsal 22.05.18 v 11:13 10b.

pěkný, doufám že jí brzy uvidím na živo ,ale to jen tak nebude,až se vyléčím